Koronavirus

Team špecialistov Modrý Maurícius zostáva rovnaký

Cestovná kancelária  Modrý Maurícius s.r.o. sa otvára klientom od 25. mája v rovnakej otváracej dobe ako predtým. Celý tím  Modrý Maurícius s.r.o. je Vám opäť k dispozícii v Prahe, Brne aj v Bratislave a Vy môžete naďalej komunikovať so svojimi obľúbenými predajcami. 

Cestovná kancelária Modrý Maurícius

Cestovná kancelária  Modrý Maurícius s.r.o. mala v júni 2020 osláviť 25. rokov činnosti. Oslavy sme zrušili, ale fungovať budeme samozrejme aj ďalej. Práca nás baví. Väčšine z Vás klientov robí naša dovolenka na mieru radosť. Cestovať sa bude menej, ale pobyty sa môžu predĺžiť.  Zaslúžený odpočinok bude stále súčasťou života. Majitelia cestovnej kancelárie si nebudú rozdeľovať zisk z roku 2019 a budú investovať zarobené peniaze do chodu  Modrý Maurícius s.r.o. tak, aby sa našim opakovaným, ale aj novým klientom dostalo tej najlepšej dovolenky pod slnkom.

Otváranie destinácií v exotike

Do ktorých destinácií bude možné cestovať najskôr? Seychely sú pre slovenských občanov otvorené od 1.6.2020. Dubaj je otvorená od 7.7. Maldivy sú otvorené od 15.7. Znovuotevření ostrova Maurícius je zatím plánováno nejdříve na 1.11.2020. O oficiálním datu Vás budeme informovat. 

Modrý Maurícius s.r.o. a Beachcomber Hotely hovoria "Ďakujeme Vám zdravotníci"

Cestovná kancelária  Modrý Maurícius s.r.o. a hotelový reťazec Beachcomber Hotels ďakujú zdravotníkom z Českej republiky a Slovenska za pomoc v náročnom boji s koronavírusom v nemocniciach. Ďakujeme Vám zdravotníci a máme pre Vás špeciálnu akciu na všetky Beachcomber hotely na ostrove Maurícius: zľava 40% na pobyt (stravu i ubytovanie), ktoré môžu využiť výhradne lekári a zdravotnícky personál nemocníc, ktorí bojovali proti koronavírusu. Akonáhle sa situácia upokojí, rezervujte si najneskôr do 30. septembra 2020 Vašu dovolenku za zvýhodnených podmienok. Akcia platí pre pobyty až do 31. mája 2021! Navyše na tieto pobyty platí možnosť zrušenia zájazdu zadarmo kedykoľvek pred cestou. Akcia je platná aj pre najbližšiu rodinu zdravotníkov pri rezervácii maximálne 2 izieb / rodina.

Prevod súčasných cestovných zmlúv na nové, alebo na poukazy

Všetky uzatvorené zmluvy a všetky platby, ktoré boli zo strany klientov uhradené sú poistené proti úpadku cestovnej kancelárie do 100% výšky a do extrémne vysokého limitu 5 300 000 Kč, ktorý má  Modrý Maurícius s.r.o. uzavretý v Európskej Poisťovni (viac tu).

Cestovná kancelária  Modrý Maurícius s.r.o. prevádza súčasné cestovné zmluvy, ktoré nemožno realizovať kvôli núdzovému stavu, na nové, v termíne, ku ktorému dôjde vzájomným rokovaním. Ak klient ešte nevie, v akom termíne by rád cestoval, dostane POUKAZ a nový termín si môže navrhnúť neskôr (pred potvrdením novej zmluvy budeme musieť overiť voľné miesta v hoteli i lietadle). V cestovnej kancelárii  Modrý Maurícius s.r.o. platí refundácia zaplatenej Dovolenky na mieru, pri ktorých klient odstúpil od zmluvy, pretože nebolo možné zájazd realizovať z dôvodu núdzového stavu. Cestovná kancelária poskytuje klientom POUKAZ na budúci zájazd (resp. Pobyt v hoteli či letenku) v 100% hodnote zájazdu (resp. 100% aktuálne uhradenej zálohy za pobyt v hoteli či letenku), ktorý si klient zaplatil a to s možnosťou vyčerpania do 12 mesiacov odo dňa začiatku uhradeného zájazdu, najneskôr do 31. 8. 2021. Ak do tejto doby klient poukaz nevyužije, cestovná kancelária vráti peniaze dobropisom na jeho účet. U starších ľudí a ľudí s hendikepom vraciame uhradenú čiastku ihneď. Poukaz je poistený proti úpadku cestovnej kancelárie do 100% hodnoty poukazu.

* / Aktuálne jedinou výnimkou sú letenky SmartWings / ČSA, u ktorých je možnosť vyčerpania poukazu (prelet) obmedzená do 31.12.2020. So zvažovaným vstupom štátu do tejto leteckej spoločnosti je pravdepodobné, že aj táto doba sa môže predĺžiť na 12 mesiacov.

Ďakujeme našim klientom za ich trpezlivosť a zhovievavosť. Naši špecialisti sa snažia vyjsť v ústrety všetkým našim klientom. Sme Vám vďační, že chápete súčasnú situáciu a ste ochotní podporiť cestovnú kanceláriu  Modrý Maurícius s.r.o. využitím poukazu.

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.