Veranda Pointe aux Biches ****

Maurícius

Kvalitný hotel s priestrannými rodinnými izbami aj pokojným areálom len pre dospelých

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Veranda Pointe aux Biches

Pro hotel Veranda Pointe aux Biches není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Veranda Pointe aux Biches.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Hotel Veranda Pointe aux Biches ****

Hodnotenie 8.8 Hodnotilo 22 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Pointe Aux Piments (Balaclava) | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Široká ponuka aktivít pre celú rodinu Kľudné krídlo Sandy Lane pre páry Rekonštruované v lete 2015
Špecialisti, ktorí
v hoteli bývali

Popis hotela Veranda Pointe aux Biches **** Maurícius

Vydajte sa na dovolenku, ktorú môžete tráviť s bosými nohami a užívať si krásne chvíle v prostredí štvorhviezdičkového rezortu Veranda Pointe aux Biches. Už po príchode môžete odložiť svoju obuv a prežiť dovolenku v jemnom piesku. Môžete sa tešiť na relaxačnú a úplne neformálnu atmosféru.

Veranda Pointe aux Biches je moderný hotel, ktorý kladie dôraz na koncept dovolenky s bosými nohami. Príďte a zanechajte svoju stopu v tropickom hoteli spravovanom hotelovým reťazcom Veranda Resorts. Každá dovolenka má mať svoj príbeh a tu sa Vám podarí prežiť ho do posledného detailu.

Charakteristiky relaxačného a moderno-exotického rezortu

Hostia hotela sú pozývaní na sofistikované prežitie tropických dní na Mauríciu. Užite si odpočinok pod slnečnými lúčmi, zábavu na pláži, nerušený spánok, pokojné čítanie či si vychutnajte miestnu lahodnú kuchyňu.

 • štvorhviezdičkový hotel s unikátnym konceptom bosých nôh,
 • 115 jednotiek ubytovania v 4 kategóriách: Comfort, Superior, Family s prepojením na detskú izbu a Privilege (v časti hotela Sandy Lane Village určené iba pre dospelých hostí),
 • Seven Colours Wellness Lounge – unikátne kúpeľné prostredie priamo pri pláži s výhľadom na lagúnu,
 • 3 reštaurácie a 2 bary s výhľadom na lagúnu (1 reštaurácia a 1 bar iba pre dospelých, rezervované iba pre hostí v izbách Privilege) a street food kiosk,
 • 2 bazény, z ktorých 1 je iba pre dospelých hostí (ubytovaných v izbe Privilege),
 • romantická atmosféra pre uskutočnenie exotickej svadby či pre prežitie intímnych medových týždňov,
 • detský klub Timomo & Friends,
 • prístup k bezplatnému wifi pripojeniu v celom hoteli,
 • bezplatná kyvadlová doprava na pláž Trou aux Biches 5x v týždni a
 • poloha blízko pobrežnej dediny Grand Baie so širokou ponukou reštaurácií, barov, obchodov a klubov (bezplatná kyvadlová doprava 3x týždenne).

Poloha hotela

Hotel Veranda Pointe aux Biches je situovaný na severozápadnom pobreží medzi dvoma rybárskymi dedinami a má ideálnu polohu pre dovolenku na pláži pri mori. Je to relaxačný raj, ktorý predstavuje tiež skvelé východiskové miesto na objavovanie atraktivít severu či návštevu živej dediny Grand Baie alebo hlavného mesta Port-Louis.

 • pobrežná dedina Grand Baie (bezplatná kyvadlová doprava, 7 km, autom 10 min), priamy prístup na pláž,
 • hlavné mesto Port-Louis vzdialené 15 km (25 min autom) a
 • letisko vzdialené 54 km (1 hod 30 min autom).
Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Ponuka izieb

Comfort Room (33 m²)

Comfort Room (33 m²)

Izby Comfort (v hoteli celkom 41) sa otvárajú k bazénu alebo do záhrady. Ich interiéry sú vyzdobené kráľovsky modrou farbou s bielymi akcentmi a presvetlenou tropickou atmosférou...

Comfort single

..

Superior Room (43 m²)

Superior Room (43 m²)

Izby Superior (v hoteli celkom 20) sa môžu pochváliť sviežou dekoráciou v tónoch kráľovsky modrej farby a so svetlými drevenými prvkami. K dispozícii je aj vlastná terasa alebo balkón...

Family Room (43 m²)

Family Room (43 m²)

Rodinné izby (v hoteli celkom 24) môžu ubytovať dve dospelé osoby + 3 deti alebo teenagerov + 1 infanta (do 2 rokov)...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Hotel Veranda Pointe aux Biches disponuje 3 reštauráciami a 2 barmi, pričom každé miesto sa chváli odlišnou atmosférou. V závislosti na svojej nálade alebo na preferenciách si môžete vybrať medzi miestnymi špecialitami a medzinárodnou kuchyňou. Vždy sa budete môcť kochať výhľadmi na modrú lagúnu.

Senses Restaurant

Hlavná reštaurácia hotela poskytuje úchvatné výhľady na lagúnu a koralový útes. Hostia ju môžu navštíviť v čase raňajok, obeda alebo večere. Bufetový štýl zahŕňa miestne špeciality aj medzinárodné pokrmy, aby boli spokojní všetci klienti, vrátane vegetariánov. Preslnenú terasu reštaurácie je možné využívať počas a la carte obedov a večerí (za priaznivého počasia). Kapacita reštaurácie je 180 miest. Raňajky sa tu podávajú od 07:00 do 10:00, obedy od 12:00 do 15:00, popoludňajší čaj od 16:00 do 17:00 a večere potom od 19:00 do 22:00.

Sandy Lane Restaurant

Reštaurácia v časti Sandy Lane Village, ktorá je iba pre dospelých. S bosými nohami v piesku si budete môcť vychutnať delikátne pokrmy v elegantnom a modernom prostredí s bazénom uprostred. Reštaurácia na piesku ponúka výhľady na more cez deň a na hviezdy v noci. Kapacita reštaurácie je 60 miest. Podávajú sa tu iba večere a to od 19:00 do 22:00.

Sun Deck Restaurant

Táto menšia "a la carte" reštaurácia ponúka stolovanie na čerstvom vzduchu. Otvára v prípade priaznivého počasia v čase obeda od 12:00 do 15:00 a v čase večere od 19:00 do 22:00. Jej kapacita je 40 miest.

Foot Loose Bar

Natiahnite sa na gauč alebo na terasu bazéna s výhľadom na lagúnu a užite si kokteil v tomto hlavnom bare. So zotmením sa mení aj atmosféra a nastáva čas pre živú hudbu či predstavenie. Nezmeškajte ani prvú lekciu kreolčiny, aby ste lepšie splynuli s maurícijským štýlom života. Bar je otvorený od 11:00 do 23:00 a snacky sa tu podávajú od 11:00 do 15:00.

Lazy Pool Bar

Tento bar s upokojujúcou atmosférou, ktorú dokresľuje šumenie vĺn na vzdialenom korálovom útese, nájdete medzi plážou a bazénom. Bar sa nachádza v časti Sandy Lane Village iba pre dospelých. Iste si obľúbite tunajšiu zatienenú terasu a dych vyrážajúce výhľady cez deň. Nenechajte si tu ujsť ani západ slnka s kokteilom v ruke. Bar je otvorený od 11:00 do 23:00.

Street food kiosk

Mobilný kiosk ponúka miestne špeciality a je otvorený od 12:00 do 15:00.

V cestovnej kancelárii Modrý Maurícius Vám zájazd pripravíme na kľúč

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou Emotions s dlhoročnými skúsenosťami a najširším portfóliom služieb priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Modrý Mauricius vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobnej skúsenosti a dlhoročnej spolupráce. Nesnažíme sa za každú cenu ponúkať to najlacnejšie. Nami ponúkané hotely vynikajú dobrým pomerom kvality a ceny s osobným prístupom hotelových zamestnancov ku klientom. Netrváme na luxuse, ale dbáme na to, aby ste dovolenku strávili v čistom prostredí a so servisom usmievavého a ochotného personálu. Pri výbere hotela pri Modrom Maurícii vždy uvidíte naše reálne fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov a do hotelov každoročne jazdíme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi a opakovane vracajú. Navštívili sme aj jednoduché a lacné hotely na Mauríciu, v ktorých by sme nechceli sami tráviť dovolenku - preto ich neodporúčame ani Vám, našim zákazníkom. Vzhľadom na dlhú dĺžku letu a relatívne vysokú cenu letenky Vám neodporúčame vybrať si lacný hotel so zlou stravou.

Kategórie a vybavenosť izieb Veranda Pointe aux Biches

Izby (celkom 115) s doplnkami v kráľovsky modrých farbách a s jemnými drevenými prvkami disponujú terasou alebo balkónom s výhľadom na lagúnu či do zelenej záhrady. Svoje si tu nájdu ako rodiny s deťmi, pre ktoré je k dispozícii ubytovanie so špeciálnou pripojenou izbou pre deti, tak páry, ktoré sa zase môžu tešiť na súkromie v unikátnej časti hotela pre dospelých „Sandy Lane Village“.

Ak si vyberiete ubytovanie v izbe Privilege Room, v cene pobytu obdržíte 1x celodennú plavbu na katamaráne (vrátane zaistenia spiatočného transferu) s otvoreným barom a BBQ obedom na lodi.

Ponuka izieb

Comfort Room (33 m²)

Comfort Room (33 m²) foto

Izby Comfort (v hoteli celkom 41) sa otvárajú k bazénu alebo do záhrady. Ich interiéry sú vyzdobené kráľovsky modrou farbou s bielymi akcentmi a presvetlenou tropickou atmosférou. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king/ dve samostatné lôžka, klimatizácia, stropný ventilátor, elektronický trezor, telefón, satelit a televízia, fén, minibar, wifi a vybavenie na prípravu čaju a kávy (suroviny za poplatok). Kapacita 2 dospelí + 1 infant (do 2 rokov).

Comfort single

Superior Room (43 m²)

Superior Room (43 m²) foto

Izby Superior (v hoteli celkom 20) sa môžu pochváliť sviežou dekoráciou v tónoch kráľovsky modrej farby a so svetlými drevenými prvkami. K dispozícii je aj vlastná terasa alebo balkón. Môžete sa tešiť na komfort potrebný na relaxačný pobyt. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king, klimatizácia a stropný ventilátor, bezplatné pripojenie k WiFi, telefón s IDD, TV s plochou obrazovkou a satelitným vysielaním, minibar, elektronický trezor, vybavenie na prípravu čaju a kávy, fén a kúpeľňa so sprchou a samostatnou toaletou . Kapacita 2 dospelí + 1 infant (do 2 rokov).

Family Room (43 m²)

Family Room (43 m²) foto

Rodinné izby (v hoteli celkom 24) môžu ubytovať dve dospelé osoby + 3 deti alebo teenagerov + 1 infanta (do 2 rokov). Vďaka špeciálnej časti ponúkajú izby dostatok priestoru pre rodinnú dovolenku, pričom deti aj rodičia budú mať svoj pokoj a súkromie. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king a dvojposchodová posteľ, klimatizácia, elektronický trezor, telefón, satelit a televízia, fén, minibar, wifi a vybavenie na prípravu čaju a kávy (suroviny za poplatok).

Privilege Room (33 m²)

Privilege Room (33 m²) foto

Izby Privilege (celkom 30) sú situované v špeciálnej časti Sandy Lane Village, ktorá je exkluzívne rezervovaná len pre páry a disponuje bazénom a unikátnym prostredím. Izby sa otvárajú na intímnu terasu alebo balkón. Do vybavenia patrí posteľ o veľkosti king, klimatizácia, elektronický trezor, telefón, satelit a televízia s plochou obrazovkou, kúpeľňové vybavenie, DVD prehrávač/knižnica k dispozícii zadarmo na recepcii, mini bar, wifi a vybavenie na prípravu čaju a kávy. Hosťom v týchto izbách sú ponúkané niektoré nadštandardné služby, napríklad možnosť Dine Around, kávovar Nespresso, iPod a iPhone dokovacia stanica, masáž nôh i celodenný výlet na katamaráne (pri pobyte s dĺžkou min. 7 nocí) zahŕňajúci obed s neobmedzenou konzumáciou nápojov.

Pláž a more

Pri hoteli sa nachádza veľmi pekná a čistá pláž s jemným pieskom, v ktorom môžete ojedinele nájsť úlomky koralov. Pláž je rozdelená na niekoľko širokých piesočných zátočín oddelených úzkymi kamenistými výbežkami.

Online cena a slevy Veranda Pointe aux Biches ****

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Veranda Pointe aux Biches

Pro hotel Veranda Pointe aux Biches není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Veranda Pointe aux Biches.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájazdu na
svadobnú cestu

Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsadenosť
Zahrňuje všetky poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájazdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Najnižšia cena od 99 EUR / osoba, noc, polpenzia v Comfort room
v termíne od 01.05.2024 do 30.09.2024
 

Profi foto hotela Veranda Pointe aux Biches ****

Naše foto hotela Veranda Pointe aux Biches ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Veranda Pointe aux Biches

Hotel Veranda Pointe aux Biches disponuje 3 reštauráciami a 2 barmi, pričom každé miesto sa chváli odlišnou atmosférou. V závislosti na svojej nálade alebo na preferenciách si môžete vybrať medzi miestnymi špecialitami a medzinárodnou kuchyňou. Vždy sa budete môcť kochať výhľadmi na modrú lagúnu.

Senses Restaurant

Hlavná reštaurácia hotela poskytuje úchvatné výhľady na lagúnu a koralový útes. Hostia ju môžu navštíviť v čase raňajok, obeda alebo večere. Bufetový štýl zahŕňa miestne špeciality aj medzinárodné pokrmy, aby boli spokojní všetci klienti, vrátane vegetariánov. Preslnenú terasu reštaurácie je možné využívať počas a la carte obedov a večerí (za priaznivého počasia). Kapacita reštaurácie je 180 miest. Raňajky sa tu podávajú od 07:00 do 10:00, obedy od 12:00 do 15:00, popoludňajší čaj od 16:00 do 17:00 a večere potom od 19:00 do 22:00.

Sandy Lane Restaurant

Reštaurácia v časti Sandy Lane Village, ktorá je iba pre dospelých. S bosými nohami v piesku si budete môcť vychutnať delikátne pokrmy v elegantnom a modernom prostredí s bazénom uprostred. Reštaurácia na piesku ponúka výhľady na more cez deň a na hviezdy v noci. Kapacita reštaurácie je 60 miest. Podávajú sa tu iba večere a to od 19:00 do 22:00.

Sun Deck Restaurant

Táto menšia "a la carte" reštaurácia ponúka stolovanie na čerstvom vzduchu. Otvára v prípade priaznivého počasia v čase obeda od 12:00 do 15:00 a v čase večere od 19:00 do 22:00. Jej kapacita je 40 miest.

Foot Loose Bar

Natiahnite sa na gauč alebo na terasu bazéna s výhľadom na lagúnu a užite si kokteil v tomto hlavnom bare. So zotmením sa mení aj atmosféra a nastáva čas pre živú hudbu či predstavenie. Nezmeškajte ani prvú lekciu kreolčiny, aby ste lepšie splynuli s maurícijským štýlom života. Bar je otvorený od 11:00 do 23:00 a snacky sa tu podávajú od 11:00 do 15:00.

Lazy Pool Bar

Tento bar s upokojujúcou atmosférou, ktorú dokresľuje šumenie vĺn na vzdialenom korálovom útese, nájdete medzi plážou a bazénom. Bar sa nachádza v časti Sandy Lane Village iba pre dospelých. Iste si obľúbite tunajšiu zatienenú terasu a dych vyrážajúce výhľady cez deň. Nenechajte si tu ujsť ani západ slnka s kokteilom v ruke. Bar je otvorený od 11:00 do 23:00.

Street food kiosk

Mobilný kiosk ponúka miestne špeciality a je otvorený od 12:00 do 15:00.

All Inclusive

Balíček All Inclusive platný od 01. 02. 2024 do 31. 01. 2025 zahŕňa*:

 • raňajky formou bufetu (7:00–10:00) v hlavnej hotelovej reštaurácii
 • obed (12:00–15:00, à la carte) v hlavnej hotelovej reštaurácii, kredit 500 rupií na osobu a deň na obed v reštaurácii Sundeck (v závislosti od počasia)
 • večera (19:00–22:00, bufet alebo table d´hôte) v hlavnej hotelovej reštaurácii, kredit 700 rupií na osobu a deň na večeru v reštaurácii Sundeck (v závislosti od počasia)
 • popoludňajší čaj/káva a palacinky a/alebo denná ponuka sladkého pečiva (16:00–17:00)
 • občerstvenie v kiosku so „street food“ (12:00–15:00)
 • príslušenstvo na prípravu čaju/kávy na izbe (doplňované raz denne)
 • nealkoholické nápoje, džúsy, minerálna voda, miestne pivo, koktaily, miestne liehoviny a rozlievané vína (po pohároch) – k dispozícii pri bare od 11:00 do 23:00
 • minibar na izbe (dopĺňa sa raz denne) – nealkoholické nápoje, miestne džúsy, voda a miestne pivo
 • piknikový box pre hostí, ktorí opúšťajú rezort na celý deň (nutné rezervovať 24 hodín vopred na recepcii/ prepážke Guest experience)
 • pozemné a vodné športy (podmienky uvedené v hotelovom factsheete, niektoré aktivity môžu byť za príplatok)


*All Inclusive začína príchodom a končí v čase odchodu z hotela; podľa prevádzkového poriadku reštaurácií a barov.

* Rezort si vyhradzuje právo na úpravu all inclusive balíčka.

 

Balíček All Inclusive platný od 01. 02. 2025 do 31. 01. 2026 zahŕňa*:

 • raňajky formou bufetu (7:00–10:00) v hlavnej hotelovej reštaurácii
 • obed (12:00–15:00, bufet alebo table d´hôte) v hlavnej hotelovej reštaurácii
 • obed v reštaurácii Sundeck (podľa počasia, 12:00–15:00) s vybranými položkami z menu à la carte
 • večera (19:00–22:00, bufet alebo table d´hôte) v hlavnej hotelovej reštaurácii, kredit 900 rupií na osobu a deň na večeru v reštaurácii Sundeck (v závislosti od počasia)
 • popoludňajší čaj/káva a palacinky a/alebo denná ponuka sladkého pečiva (16:00–17:00)
 • občerstvenie v kiosku so „street food“ (12:00–15:00)
 • príslušenstvo na prípravu čaju/kávy na izbe (doplňované raz denne)
 • nealkoholické nápoje, džúsy, minerálna voda, miestne pivo, koktaily, miestne liehoviny a rozlievané vína (po pohároch) – k dispozícii pri bare od 11:00 do 23:00
 • minibar na izbe (dopĺňa sa raz denne) – nealkoholické nápoje, miestne džúsy, voda a miestne pivo
 • piknikový box pre hostí, ktorí opúšťajú rezort na celý deň (nutné rezervovať 24 hodín vopred na recepcii / prepážke Guest experience)
 • pozemné a vodné športy (podmienky uvedené v hotelovom factsheete, niektoré aktivity môžu byť za príplatok)

 

*All Inclusive začína príchodom a končí v čase odchodu z hotela; podľa prevádzkového poriadku reštaurácií a barov.

* Rezort si vyhradzuje právo na úpravu all inclusive balíčka.

Aktivity

Rezort Veranda Point aux Biches ponúka mnoho autentických aktivít, vďaka ktorým spoznáte právý život na tomto kúzelnom ostrove v Indickom oceáne. Od februára 2022 budete môcť:

dozvedieť sa viac o koralových útesoch obklopujúcich ostrov,
spoznať miestnu komunitu a prípadne aj určitou formou pomoci (napríklad zanechať knihu pre miestnych v malej krabičke „lakaz livre“ pri vstupe do hotela)
zapojiť sa do kurzu varenia alebo sa vydať na „street food“ výlet so sprievodcom,
absolvovať degustáciu kávy s výkladom počas workshopov,
pripojiť sa k stolovaniu s ostatnými hosťami i zamestnancami (raz týždenne)
vyraziť na večeru k miestnym obyvateľom,
zúčastňovať sa tradičných sega tancov,
objavovať región na tradičných kolesách,
spoznať miestnych remeselníkov a ich výrobky,
vydať sa na výlet automobilovým veteránom Morris Minor po okolí,
zažiť populárne dostihové preteky na Champ de Mars,
zažiť dobrodružstvo na elektro-bicykli,
vyplávať na tradičnej lodi „pirogue“ či
preskúmať lagúnu na palube katamaránu.

Do januára 2022 môžete taktiež využiť nespočet tradičných aktivít v podobe:

tradičného rybolovu s rybárom,
kurzov varenia,
objavovanie miestnych dedín a tradičného života,
degustácia rumu v spojení s tancami sega,
preskúmavanie a brázdenie lagúny na paddle boarde, v kajaku či počas šnorchlovania.
Zábava – Večery so živou hudbou a špeciálnymi tematickými predstaveniami na Vás čakajú v rezorte Veranda Pointe aux Biches.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrove Maurícius exkuzívne štyroch delegátov v češtine alebo slovenčine, ktorí na ostrove dlhodobo žijú. Pri svojom pobyte na Mauríciu nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete pýtať na čokoľvek. Na delegáta dostanete jeho telefónne číslo na mobil alebo whatsap, ktoré môžete využiť v prípade núdze. Počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Viac o našich delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Vodiči osobných áut plynulo ovládajú angličtinu a francúzštinu.

Od príletu na ostrov Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vždy vybavená ceduľkou s Vašimi menami a s logom MODRÝ MAURÍCIUS
Usmievavý tím delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po česky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové, klimatizované autá vybavené Wi-Fi pripojením
Ochotného vodiča, ktorý Vám v priebehu cesty do hotela odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli - väčšinou na druhý deň po prílete
Delegátku hovoriacu česky / slovensky na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Veranda Pointe aux Biches ****

Pokiaľ dovolenka znamená zábavu pod slnečnými lúčmi, potom určite nebudete sklamaní z ponuky celého radu aktivít od hotela Veranda Pointe aux Biches. V tunajších vodách nie sú povolené motorové lode, vďaka čomu sa budete môcť kúpať v úplne pokojnej a čistej lagúne. Nasaďte si šnorchel a okuliare a vydajte sa za objavovaním koralového sveta. Alebo môžete nasadnúť do kajaku či vodných bicyklov a objavovať more z hladiny.

Bezplatné aktivity:

3 bazény (hlavný bazén, detský bazén v klube Timomo a bazén vyhradený pre dospelých v Sandy Lane Village)
Bezplatná kyvadlová doprava do Trou Aux Biches (5x týždenne).
Aquagym
Kajaky
Klimatizovaná posilňovňa
Plážový volejbal
Stand-up paddle boardy
Stolný tenis
Šípky
Šľapadlá
Šnorchlovanie
Vodné pólo
Za poplatok môžete využívať nasledujúce aktivity a vybavenie:

Golf v Heritage Golf Club v južnej časti ostrova

Hlbokomorský rybolov
Biliard
Ponorka a podvodný skúter
Potápanie
Požičovňa bicyklov
Výlety katamaránom
Každý piatok je dňom, kedy budete môcť objaviť kúzlo kreolského jazyka. Zapamätajte si niektoré frázy a využite ich potom pri komunikácii s miestnymi obyvateľmi. Uvidíte určite priateľské reakcie.

Kúpele a wellness

Kúpele doprajú svojim hosťom energiu a pocit pohody a relaxácie s osobným prístupom skúsených terapeutov. Veranda Pointe aux Biches disponuje kúpeľmi s prírodnou a rustikálnou atmosférou. Nachádzajú sa na pláži s výhľadom na oceán a nasledujú filozofiu čakier, energických bodov, a usilujú sa o harmonizáciu energie v človeku a okolo neho. Kúpele sú otvorené od 09:00 do 20:00.

Kúpele ponúkajú:

3 masážne miestnosti zahŕňajúce 1 altánok s výhľadom na pláž a relaxačnú oblasť
priestor pre manikúru a pedikúru
romantickú masáž pre dvoch
tradičné maurícijské masáže
Seven Colours Wellness Lounge - Seven Colours Spa & Cosmetics je prvou maurícijskou wellness značkou. Je k dispozícii v hoteli Veranda Pointe aux Biches a zahŕňa kúpele a wellness salóniky, procedúry, masáže a tiež kozmetické produkty.

Výlety a exkurzie

Milovníci prechádzok ocenia objavovanie oblasti po oboch stranách hotela, nehovoriac o pláži. Pobrežie je posiate tzv. campements (čo je miestny výraz pre víkendové prístrešky) a verejnými plážami s tieňom prasličníkov. Po pár minútach jazdy autom môžete uvidieť tunajších rybárov pri ich každodennej činnosti v Pointe-aux-Piments. Rybári potom svoje čerstvé úlovky predávajú miestnym obyvateľom. Dvakrát týždenne sa potom môžete zúčastniť výletu na bicykli do tradičnej dediny Triolet alebo sa vydať autobusom do Pamplemousses za objavovaním botanických skvostov a histórie.

Deti v hoteli Veranda Pointe aux Biches ****

Detský klub Timomo & Friends robí hotel Veranda Pointe aux Biches priateľským a príjemným miestom na rodinnú dovolenku. Môžete tu s celou rodinou stráviť skutočne pokojný pobyt s vedomím, že si takúto dovolenku naplno užijú aj Vaše deti. Hotel myslí na všetko od pozorného a spoľahlivého personálu, ktorý dohliada na najmenších hostí, až po denné programy s vonkajšími aj vnútornými aktivitami. Klub je k dispozícii deťom od 3 do 11 rokov a je otvorený denne od 8:30 do 20:00. Na vyžiadanie tiež ponúka detské menu alebo službu babysittingu (za poplatok).

Ochotný personál deti zasvätí do tajov tanca Sega a v kurze Ti Chef Creole im predstaví miestnu kuchyňu. Deti sa môžu tiež zúčastniť ručných aktivít a kúpať sa v iba im vyhradenom bazéniku.

Za poplatok sa Vaši najmenší môžu naučiť základom plachtenia alebo objavovať krásy podmorského sveta.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Veranda Pointe aux Biches

Veranda Pointe aux Biches ****
Veranda Pointe aux Biches ****, Maurícius

Kvalitný hotel s priestrannými rodinnými izbami aj pokojným areálom len pre dospelých

Svatební balíček Simply Classic od 14 720 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při příjezdu lahev šumivého vína a ovocnou mísu,
 • - místo pro svatební obřad na pláži (bez květinové dekorace),
 • - svatební dort pro čtyři osoby
 • - lahev šumivého vína po obřadu,
 • - služby hotelového svatebního koordinátora,
 • - možnost zajištění svědků,
 • - žehlení svatebních šatů a obleku (pouze pro pár),
 • - speciální rozestýlku a dárkové suvenýry na pokoji a
 • - svatební večeři na pláži pro novomanžele bez nápojů v Sandy Lane Beach(v závislosti na počasí).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Island Romance od 43 270 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při příjezdu 1 lahev vína a ovoce na pokoji,
 • - svatební kytici pro nevěstu a korsáž pro ženicha (kytička v saku),
 • - místo pro svatební obřad na pláži s květinovou výzdobou,
 • - základní manikúru s lakováním nehtů pro nevěstu,
 • - možnost výběru reprodukované hudby během obřadu,
 • - svatební dort pro 4 osoby,
 • - lahev šumivého vína po obřadu,
 • - tradiční koupel nohou na pláži po svatebním obřadu,
 • - služby hotelového svatebního koordinátora,
 • - možnost zajištění svědků,
 • - žehlení svatebních šatů a obleku (pouze pro pár),
 • - dárkové suvenýry na pokoji a květinovou rozestýlku s okvětních plátků,
 • - svatební večeři na pláži pro novomanžele bez nápojů (v závislosti na počasí),
 • - snídani na pláži pro novomanžele (v závislosti na počasí) a
 • - hodinovou relaxační masáž pro pár (jednou za pobyt).
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Altánek 2 210 Kč
 • - Altánek s květinovou výzdobou 31 270 Kč
 • - Duo kytaristů (30 minut) 4 570 Kč
 • - Květina do klopy pro ženicha 420 Kč
 • - Květinový oblouk 6 640 Kč
 • - Kytice pro družičky 1 940 Kč
 • - Kytice pro nevěstu 2 630 Kč
 • - Láhev francouzského šampaňského 3 180 Kč
 • - Láhev šumivého vína 1 110 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (bez zkoušky) 3 180 Kč
 • - Okvětní lístky 1 380 Kč
 • - Sega show (30 minut) 8 860 Kč
 • - Sólový kytarista (30 minut) 3 870 Kč
 • - Svatební účes a make-up pro nevěstu (balíček, bez zkoušky) 5 530 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (bez zkoušky) 3 320 Kč
 • - Video z obřadu 8 300 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Veranda Pointe aux Biches

Cesta z letiska do hotela Veranda Pointe aux Biches trvá cca 60 minút.

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Veranda Pointe aux Biches ****

Osobné poradenstvo pri Modrý Maurícius zájazde na Maurícius do hotela Veranda Pointe aux Biches ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Veranda Pointe aux Biches ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2021
Ing. Barbora Cardenas
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Barbora Cardenas 724 065 775

Recezie hotela Veranda Pointe aux Biches ****

Factsheet

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.