Zilwa Attitude ****

Maurícius

Autentický rezort, ktorý vám priblíži sladký život v raji

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Zilwa Attitude

Pro hotel Zilwa Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zilwa Attitude.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel Zilwa Attitude ****

Hodnotenie 9.3 Hodnotilo 125 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Grand Gaube | Zobraziť mapu
Strava Polpenzia, All Inclusive | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Pobyty v štýle Robinsona Crusoe Moderné ubytovanie Krásna pláž a súkromné ostrovčeky

Popis hotela Zilwa Attitude **** Maurícius

„Zilwa“ v kreolčine znamená ostrovan. Toto slovo skvele vystihuje podstatu hotela Zilwa Attitude, kde na vás dýchne pravá maurícijská pohoda. Od ostatných hotelov sa líši autentickou atmosférou. Okrem odpočinku na pláži a kúpania v pokojnom mori či v bazénoch tu môžete zažiť grilovanie na ostrove uprostred lagúny, zábavné lekcie kreolčiny alebo vyraziť na výlet na miestne trhy. A presne také zážitky vám dodajú dokonalú predstavu o miestnom živote.

Zilwa Attitude sa nachádza na severnom pobreží v Calodyne, v blízkosti rybárskej dediny Grand Gaube a 10 min jazdy od mesta Grand Baie. Areál hotela sa rozkladá pri piesočnej zátoke s výhľadom na päť ostrovov. Len pár desiatok metrov od brehu uvidíte dva súkromné ostrovčeky: Gran Zil a Ti Zil. Na tie sa môžete dopraviť loďou a stráviť tu chvíľky v súkromí. Objednajte a vychutnajte si barbecue alebo relaxačnú masáž a váš zážitok bude nezabudnuteľný!

Rezort sa pýši štyrmi hviezdami a je dokonalým miestom, kde si môžete dobiť baterky, spomaliť a všetkými zmyslami vnímať tento úžasný ostrov. Tomu ide v ústrety koncept a rustikálny dizajn hotela, ktorý je podobný tradičnému maurícijskému bývaniu.

Hotel tvorí celkom 214 izieb. Miestnu gastronómiu aj pokrmy z celého sveta si vychutnáte v jednej zo šiestich reštaurácií.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k Zilwa Attitude

Do Zilwy sa zamilujete hneď na prvý pohľad – stačí prvýkrát vstúpiť do hotelového vestibulu a uvidieť ten nádherný výhľad na lagúnu so skalou Coin de Mire. V bare hrá pohodová hudba, personál sa usmieva a čas zrazu plynie pomalšie. Hotel je designovaný tak, aby všetky funkčné i dekoratívne prvky odkazovali k prírodnému štýlu typickému pre Maurícius: slamené strechy, koralové lampičky, kreolské nápisy na hrubých stenách, z materiálov tu prevažujú betón, kameň a drevo.

Hotel je veľmi múdro rozdelený tak, aby poskytoval súkromie párom aj zábavu rodinám. Všetky izby Couple sú určené len dospelým, ktorí majú tiež vyhradenú pokojnú plážovú reštauráciu pre obedy aj večere, a tiež kaskádovitý bazén hneď pri hlavnom bare. Naopak pre rodiny je tu veľký výber izieb Family, od menších až po dvojizbové apartmány. Deti majú k dispozícii krásne plytké bazény a hlavne populárny detský klub s pirátskou loďou, ktorý patrí k najlepším na ostrove.

Počas pobytu musíte vyskúšať niektorý z ponúkaných autentických zážitkov. Odporúčame hlavne grilovanie na ostrovčeku Ile aux Cerfs, pri ktorom vládne skvelá tropická atmosféra.

2023
Ing. Dominika Huňková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Video hotela

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room

Superior Room

Superior Rooms (35 m², celkom 43 Superior, max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov) sa vyznačujú prímorskou atmosférou a dizajnom s prírodnými farbami, ktorým dominuje žltá...

Superior Partial Sea View

Superior Partial Sea View

Izby typu Superior s čiastočným výhľadom na more (35 m², max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov). Nachádzajú sa v dvojpodlažných budovách so slamenými strechami a majú vlastný balkón...

Superior Sea View

Superior Sea View

Izby typu Superior s výhľadom na more (35 m², max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov). Nachádzajú sa v dvojpodlažných budovách so slamenými strechami a majú vlastný balkón...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

Reštaurácie

Zilwa Attitude so svojimi šiestimi reštauráciami ponúka zmes pikantných a miestnych chutí z celého sveta. Na Mauríciu sa taká chuť nazýva Metisaz – jedná sa o zmes kreolskej, indickej, ázijskej a európskej kuchyne. Hotel pozýva k stolovaniu „Dine Around“ do štyroch hotelových reštaurácií, vďaka ktorému spoznáte všetky tieto chute.

Hlavná reštaurácia Karay podáva bohaté raňajky (7:00 – 10:00) a večere (18:30 – 22:00) formou rozmanitých bufetov. Reštaurácia má až 350 miest. Tri jedálne časti sú otvorené, v blízkosti bazéna a s výhľadom na pláž.

Saté & Siaw predstavujú dve reštaurácie s otvorenou kuchyňou, ktoré ponúkajú exkluzívne ázijskú kuchyňu. Príďte povečerať špeciality, ktoré Vám kuchár pripraví priamo pred očami. Saté má 30 miest a Siaw má 80 miest. Otvorené je 6 dní v týždni od 18:30 do 22:00 na základe rezervácie.

Lor Disab v kreolčine znamená „priamo na pláži“. A skutočne sa jedná o stolovanie v piesku, s výhľadom na more. Táto reštaurácia je okrem svojich ľahkých obedov a večerí á la carte preslávená svojou typickou výzdobou, ktorú tvoria drevené farebné okenice naskladané vedľa seba a tvoriace tak farebnú koláž. Večere sa tu servírujú iba pre dospelých od 16 rokov. Reštaurácia disponuje kódexom obliekania a vyžaduje formálny a elegantný odev. V čase večere sú kraťasy neprijateľné. Reštaurácia má 100 miest, ale predbežná rezervácia je nutná. Otvorené je v čase obeda od 12:30 do 15:00, a večere od 19:00 do 22:00.

Taba-J ponúka ľahké obedy (napr. palacinky), desiaty a popoludňajšie čaje s koláčikmi. K dispozícii je 80 miest. Otvorené je od 12:00 do 18:00.

Grand Zil ponúka grilovanie uprostred lagúny na tropickom ostrovčeku. Pre našich klientov jeden obed pod holým nebom aj s nápojmi zadarmo. Podmienky viď cenník. Podávajú sa tradičné kreolské jedlá v rustikálnom prostredí. Reštaurácia má 60 miest. Otvorené je od 12:30 do 14:30.

Tadka ponúka v čase večere (18:30 - 22:00, šesť dní v týždni na základe rezervácie) indické špeciality a v Kot Nou sa môžete občerstviť ľahkou pálivou večerou, otvorené je 18:30 - 22:00.

Okrem reštaurácií má Zilwa ešte 3 bary - Siro Kann a Lor Disab Bar s bohatou ponukou džúsov, koktailov, alkoholu z celého sveta a predovšetkým s veľkým množstvom excelentného maurícijského rumu. Otvorené majú do 23:30. V Juice Bare na Vás čaká čerstvé lokálne ovocie a zelenina. Namiešajte si lahodný nápoj priamo pre Vás. Otvorené denne od 10:00-17:00. Bary požadujú slušné a dôstojné obliekanie. Plavky nie sú akceptované.

V cestovnej kancelárii Modrý Maurícius Vám zájazd pripravíme na kľúč

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou Emotions s dlhoročnými skúsenosťami a najširším portfóliom služieb priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Modrý Mauricius vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobnej skúsenosti a dlhoročnej spolupráce. Nesnažíme sa za každú cenu ponúkať to najlacnejšie. Nami ponúkané hotely vynikajú dobrým pomerom kvality a ceny s osobným prístupom hotelových zamestnancov ku klientom. Netrváme na luxuse, ale dbáme na to, aby ste dovolenku strávili v čistom prostredí a so servisom usmievavého a ochotného personálu. Pri výbere hotela pri Modrom Maurícii vždy uvidíte naše reálne fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov a do hotelov každoročne jazdíme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi a opakovane vracajú. Navštívili sme aj jednoduché a lacné hotely na Mauríciu, v ktorých by sme nechceli sami tráviť dovolenku - preto ich neodporúčame ani Vám, našim zákazníkom. Vzhľadom na dlhú dĺžku letu a relatívne vysokú cenu letenky Vám neodporúčame vybrať si lacný hotel so zlou stravou.

Kategórie a vybavenosť izieb Zilwa Attitude

Hostia sa môžu ubytovať v niektorej z 214 izieb troch kategórií: Superior, Couple a Family. Izby sa nachádzajú v nižších budovách so slamenými strechami, ktoré sú situované v blízkosti pobrežia alebo v záhrade s výhľadom na zeleň alebo na more. Architektúra a dizajn izieb sa inšpiruje tradičnými maurícijskými domami s hrubými stenami a betónovými podlahami. Jednoduchý dizajn je doplnený o veselé farby, farebné vankúše a hádanky na stenách.

Izby sú vybavené balkónom či terasou, telefónom s IDD voľbou, televíziou, WiFi, mini-barom, trezorom, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, klimatizáciou a stropným ventilátorom, fénom, kúpeľňou so sprchou a oddelenými toaletami a zásuvkami o 220 V.

Mini - bar funguje na ekologickom princípe tzv. "bulk shopu" - sami sa zastavíte v hotelovom obchodíku a "nakúpite" si pochutiny a nápoje, ktoré si prajete na izbe mať. Naberiete si čerstvo mletú kávu, sypaný čaj alebo chladené pitie do chladničky. Vyhnete sa tak zbytočnému plytvaniu a na izbe budete mať po ruke vždy to, čo máte radi.

Plánik hotela a ponuka izieb

Plánik hotela

Plánik hotela

Rozkliknutím si plánik zväčšíte.

Superior Room

Superior Room foto

Superior Rooms (35 m², celkom 43 Superior, max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov) sa vyznačujú prímorskou atmosférou a dizajnom s prírodnými farbami, ktorým dominuje žltá. Nachádzajú sa v dvojpodlažných budovách so slamenými strechami a majú vlastný balkón či terasu. Súčasťou spálne je okrem manželskej postele aj pohovka, ktorá môže poslúžiť ako tretia posteľ.

Superior Partial Sea View

Superior Partial Sea View foto

Izby typu Superior s čiastočným výhľadom na more (35 m², max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov). Nachádzajú sa v dvojpodlažných budovách so slamenými strechami a majú vlastný balkón. Súčasťou spálne je okrem manželskej postele aj pohovka, ktorá môže poslúžiť ako tretia posteľ.

Superior Sea View

Superior Sea View foto

Izby typu Superior s výhľadom na more (35 m², max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov). Nachádzajú sa v dvojpodlažných budovách so slamenými strechami a majú vlastný balkón. Súčasťou spálne je okrem manželskej postele aj pohovka, ktorá môže poslúžiť ako tretia posteľ.

Superior Beach Front

Superior Beach Front foto

Izby typu Superior, ktoré sa nachádzajú na prízemí budovy a ponúkajú priamy vstup k pláži (35 m², max. 2 dospelí a 1 dieťa do 12 rokov). Nachádzajú sa v dvojpodlažných budovách so slamenými strechami a majú vlastnú terasu. Súčasťou spálne je okrem manželskej postele aj pohovka, ktorá môže poslúžiť ako tretia posteľ.

Family Room

Family Room foto

Family Rooms (45 m², celkom 21, max. 2 dospelí a 2 deti) sú špeciálne zariadené pre rodiny s deťmi. Nachádzajú sa na prízemí a otvárajú sa na veľkú zariadenú terasu. Oproti Superior izbám majú tieto izby navyše obývaciu časť, kam je možné pridať 2 detské prístelky.

Family Room Deluxe

Family Room Deluxe foto

Deluxe Family Rooms (50 m², celkom 14, max. 2 dospelí a 3 deti) sú vybavené manželskou posteľou v hlavnej spálni a dvoma oddelenými lôžkami v druhej spálni. Spálne sú oddelené korálkami, nie dverami. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu a wc.

Family Apartment

Family Apartment

Family Apartments (80 m², celkom 16 a 8 na prízemí, max 4 dospelí a 2 deti) sa skladajú z dvoch plnohodnotných Superior izieb, ktoré sú prepojené vstupnou halou s dverami. Nachádzajú sa na prízemí alebo na prvom poschodí a otvárajú sa na priestrannú zariadenú terasu alebo balkón. Každá z izieb je vybavená manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom.

Family Apartment Sea View

Family Apartment Sea View

Family Apartments (80 m², celkom 4, max. 4 dospelí a 2 deti) sa skladajú z dvoch plnohodnotných Superior Sea View izieb, ktoré sú prepojené vstupnou halou s dverami. Nachádzajú sa na prízemí alebo na prvom poschodí a otvárajú sa na priestrannú zariadenú terasu alebo balkón. Každá z izieb je vybavená manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom.

Couple deluxe partial sea view

Couple deluxe partial sea view foto

Couple Deluxe Rooms s čiastočným výhľadom na more (40 m², celkom 7 partial sea view) sa nachádzajú na prvom poschodí a majú vlastný balkón. Majú manželskú posteľ a priestrannú kúpeľňu so sprchou a oddelenou toaletou.

Couple Deluxe Beachfront

Couple Deluxe Beachfront

Couple Deluxe Rooms (40 m², celkom 14 Beachfront) sa nachádzajú na prvom poschodí a majú vlastný balkón. Majú manželskú posteľ a priestrannú kúpeľňu so sprchou a oddelenou toaletou.

Couple Junior Suite Beachfront

Couple Junior Suite Beachfront foto

Couple Junior Suites (50 m², celkom 14) sú situované na prízemí, niektoré z nich sa otvárajú priamo k pláži. Majú zariadenú terasu, pohovku a priestrannú kúpeľňu.

Couple Privilege Sea View

Couple Privilege Sea View foto

Couple Privilege Suites (40 m², celkom 3 Sea View) sa nachádzajú na druhom poschodí, ponúkajú výhľad na more a sú ideálnym miestom na medové týždne. Zamilovaný pár môže spoločne relaxovať v jacuzzi, ktorá sa nachádza na balkóne.

Couple Privilege Beachfront

Couple Privilege Beachfront foto

Couple Privilege Beachfront (40 m², celkom 6 Beachfront) sa nachádzajú na prvom poschodí. Sú ideálnym miestom na medové týždne, disponujú jacuzzi, ktorá sa nachádza na balkóne.

Pláž a more

Zilwa Attitude disponuje plážou s bielym pieskom, ktorá sa v menších zátočinách tiahne pozdĺž celého hotelového areálu. Lagúna je plytká, voda veľmi príjemná, skvelá pre deti na hranie. Plávať sa dá ale až ďaleko od brehu. Ak zatúžite po väčšom súkromí, vydajte sa až na koniec dreveného móla a nechajte sa loďou prepraviť na jeden zo súkromných ostrovov, kde si budete pripadať ako šťastní stroskotanci. Môžete skúsiť kajaky, pádlovanie alebo šnorchlovanie okolo neďalekého koralového útesu.

Online cena a slevy Zilwa Attitude ****

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
Zilwa Attitude

Pro hotel Zilwa Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zilwa Attitude.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájazdu na
svadobnú cestu

Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsadenosť
Zahrňuje všetky poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájazdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Najnižšia cena od 97 EUR / osoba, noc, polpenzia v Superior room
v termíne od 01.06.2024 do 30.06.2024
 

Profi foto hotela Zilwa Attitude ****

Naše foto hotela Zilwa Attitude ****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie Zilwa Attitude

Reštaurácie

Zilwa Attitude so svojimi šiestimi reštauráciami ponúka zmes pikantných a miestnych chutí z celého sveta. Na Mauríciu sa taká chuť nazýva Metisaz – jedná sa o zmes kreolskej, indickej, ázijskej a európskej kuchyne. Hotel pozýva k stolovaniu „Dine Around“ do štyroch hotelových reštaurácií, vďaka ktorému spoznáte všetky tieto chute.

Hlavná reštaurácia Karay podáva bohaté raňajky (7:00 – 10:00) a večere (18:30 – 22:00) formou rozmanitých bufetov. Reštaurácia má až 350 miest. Tri jedálne časti sú otvorené, v blízkosti bazéna a s výhľadom na pláž.

Saté & Siaw predstavujú dve reštaurácie s otvorenou kuchyňou, ktoré ponúkajú exkluzívne ázijskú kuchyňu. Príďte povečerať špeciality, ktoré Vám kuchár pripraví priamo pred očami. Saté má 30 miest a Siaw má 80 miest. Otvorené je 6 dní v týždni od 18:30 do 22:00 na základe rezervácie.

Lor Disab v kreolčine znamená „priamo na pláži“. A skutočne sa jedná o stolovanie v piesku, s výhľadom na more. Táto reštaurácia je okrem svojich ľahkých obedov a večerí á la carte preslávená svojou typickou výzdobou, ktorú tvoria drevené farebné okenice naskladané vedľa seba a tvoriace tak farebnú koláž. Večere sa tu servírujú iba pre dospelých od 16 rokov. Reštaurácia disponuje kódexom obliekania a vyžaduje formálny a elegantný odev. V čase večere sú kraťasy neprijateľné. Reštaurácia má 100 miest, ale predbežná rezervácia je nutná. Otvorené je v čase obeda od 12:30 do 15:00, a večere od 19:00 do 22:00.

Taba-J ponúka ľahké obedy (napr. palacinky), desiaty a popoludňajšie čaje s koláčikmi. K dispozícii je 80 miest. Otvorené je od 12:00 do 18:00.

Grand Zil ponúka grilovanie uprostred lagúny na tropickom ostrovčeku. Pre našich klientov jeden obed pod holým nebom aj s nápojmi zadarmo. Podmienky viď cenník. Podávajú sa tradičné kreolské jedlá v rustikálnom prostredí. Reštaurácia má 60 miest. Otvorené je od 12:30 do 14:30.

Tadka ponúka v čase večere (18:30 - 22:00, šesť dní v týždni na základe rezervácie) indické špeciality a v Kot Nou sa môžete občerstviť ľahkou pálivou večerou, otvorené je 18:30 - 22:00.

Okrem reštaurácií má Zilwa ešte 3 bary - Siro Kann a Lor Disab Bar s bohatou ponukou džúsov, koktailov, alkoholu z celého sveta a predovšetkým s veľkým množstvom excelentného maurícijského rumu. Otvorené majú do 23:30. V Juice Bare na Vás čaká čerstvé lokálne ovocie a zelenina. Namiešajte si lahodný nápoj priamo pre Vás. Otvorené denne od 10:00-17:00. Bary požadujú slušné a dôstojné obliekanie. Plavky nie sú akceptované.

All Inclusive

Hotel Zilwa Attitude v balíčku „All inclusive“ zahŕňa:

 • raňajky v hlavnej reštaurácii
 • obed v Ilot Karay, Lor Disab, Taba-J a Gran Zil
 • večera - "Dine Around" s výberom nápojov zahŕňajúcich vodu, pivo, čaj, kávu, nealkoholické nápoje,
 • stolové víno a miestne alkoholické nápoje
 • nápoje z mini-baru
 • čaj, káva a miestne sladkosti v čase od 15:30 do 18:00 v Taba-J
 • miestne občerstvenie podávané s večernými drinkami
 • piknikové koše na výlet
 • možnosť raňajok, obedov a večerí v ostatných hoteloch rodiny Attitude (treba rezervovať vopred, v závislosti od dostupnosti reštaurácií)
 • 20% zľava na masáž medzi 9:00 a 14:00 (pre každý pobyt dlhší ako 5 nocí)

Aktivity

Koncept „Otentik“ aktivít

Počas pobytu v hoteloch Attitude môžete zažiť autenticitu života na Mauríciu a vďaka ponuke týchto zážitkov spoznať tradičné stolovanie, nákupy na trhovisku, hudbu a pod.

Otentik Dinner - zažite pohostinnosť ostrova Maurícius pri autentickej domácej večeri u miestnej rodiny (na vyžiadanie, za príplatok) - vrelo odporúčame!
Otentik Bazar – nakupovanie a ochutnávanie lokálnych produktov na maurícijskom trhovisku.
Otentik Music – objavovanie rytmov a tónov tradičnej maurícijskej hudby.
Otentik Cuisine – autentická reštaurácia Kot Nou odráža kulinárske tradície ostrova a môžete tak aj vyskúšať kurzy varenia.
Otentik Discovery – nová aplikácia plná výletových trás po ostrove pre Váš smartfón (nepotrebujete miestne dáta, telefón Vás bude navigovať pomocou GPS).

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrove Maurícius exkuzívne delegátov v češtine alebo slovenčine, ktorí na ostrove dlhodobo žijú. Pri svojom pobyte na Mauríciu nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete pýtať na čokoľvek. Na delegáta dostanete jeho telefónne číslo na mobil alebo whatsap, ktoré môžete využiť v prípade núdze. Počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Viac o našich delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Vodiči osobných áut plynulo ovládajú angličtinu a francúzštinu.

Od príletu na ostrov Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vždy vybavená ceduľkou s Vašimi menami a s logom MODRÝ MAURÍCIUS
Usmievavý tím delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové, klimatizované autá vybavené Wi-Fi pripojením
Ochotného vodiča, ktorý Vám v priebehu cesty do hotela odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli - väčšinou na druhý deň po prílete
Delegátku hovoriacu česky / slovensky na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela Zilwa Attitude ****

Laguna Anse la Raie víta všetkých milovníkov windsurfingu a kite surfingu po celý rok. Na svoje si prídu aj tí, čo dávajú prednosť kajakom alebo vodným bicyklom. Nadšení budú aj vyznávači plachtenia a plavieb na katamaráne, keď sa slnko skláňa k západu.

Všetkým milovníkom vody ponúka hotel hneď štyri bazény (dva hlavné o veľkosti 257 m³, jeden o veľkosti 300 m³, ktorý zahŕňa aj 25 m³ plochy pre deti, a jeden plážový bazén o 250 m³).

Bezplatné vodné aktivity zahŕňajú lode so skleneným dnom, kajaky, vodné bicykle, laser boat, šnorchlovanie, windsurfing, paddleboarding, vodné pólo a vodnú gymnastiku. Za príplatok je potápanie, kite surfing, plavba na katamaráne a rybárčenie.

Medzi pozemné aktivity patrí fitness centrum, joga, plážový volejbal, stolný tenis, pétanque, strečing, tenisový kurt (zapožičanie loptičiek za poplatok), stolné hry a typické maurícijské hry. Za poplatok si môžu hostia zapožičať bicykle.

Kúpele potom ponúkajú 8 miestnosti na relaxáciu (4 pre jednotlivcov, 4 pre páry), hammám, Watsu bazén, ľadovú fontánu a kadernícky salón. Otvorené je každý deň od 09:00 do 20:00. Nutná je rezervácia.

Deti v hoteli Zilwa Attitude ****

Zilwa patrí k veľmi obľúbeným hotelom pre rodiny s deťmi. V mini klube Ayo The Dodo sa slávny vták Dodo prezlieka do pirátskeho kostýmu a pozýva deti za dobrodružstvom na pirátskej lodi a na honbu za pokladom. Mini klub umiestnený v pirátskom korábe sa otvára každý deň od 9:00 do 21:00 a je určený deťom od 3 do 12 rokov. Deťom od šiestich rokov ponúka aj prázdninovú knihu zážitkov. Okrem dobrodružných hier sa deti môžu zúčastniť aj plavby loďou so skleneným dnom, vyšantiť sa v bazéne alebo si zahrať zábavné stolové hry. Hotel ponúka aj službu stráženia detí za poplatok.

Svatební balíček „Svatba v ráji” Zilwa Attitude

Zilwa Attitude ****
Zilwa Attitude ****, Maurícius

Autentický rezort, ktorý vám priblíži sladký život v raji

Klasický svatební balíček od 14 510 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou,
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - exkluzivní místo pro svatební obřad v areálu hotelu,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - romantickou večeři při svíčkách (mimo nápoje),
 • - jednoduchou výzdobu místa pro svatební obřad.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Rozšířený svatební balíček od 34 070 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - dárek pro pár,
 • - slevu 20% v lázních Spa Attitude jednou za pobyt,
 • - možnost svatby na soukromém ostrůvku Granzil,
 • - svatebního koordinátora,
 • - službu svědků,
 • - hudební pozadí,
 • - láhev šumivého vína,
 • - svatební dort (maximálně pro 4 osoby),
 • - speciální službu rozestýlky,
 • - květinovou dekoraci svatebního místa,
 • - masáž pro 2 osoby (50 minut),
 • - účes pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - květinu do klopy pro ženicha,
 • - romantickou večeři se speciálním menu večer po svatbě,
 • - speciální snídani ráno po svatbě a
 • - žehlení svatebních šatů a obleku zdarma.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Duo muzikantů (30 min) 7 280 Kč
 • - Lahev šampaňského 6 080 Kč
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 3 660 Kč
 • - Manikúra a pedikúra pro nevěstu 3 660 Kč
 • - Tradiční sega show (30 min) 8 510 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela Zilwa Attitude

Transfer z letiska do hotela Zilwa trvá 75 minút (80 km). Do hlavného mesta Port Louise sa zveziete len za 25 minút autom (30 kilometrov).

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Zilwa Attitude ****

Osobné poradenstvo pri Modrý Maurícius zájazde na Maurícius do hotela Zilwa Attitude ****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zilwa Attitude ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Dominika Huňková
Posledná inšpekcia hotela
Ing. Dominika Huňková 774 730 540

Recezie hotela Zilwa Attitude ****

Podobný hotel

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.