JW Marriott Mauritius Resort *****

Maurícius

Prestížny hotel v koloniálnom štýle pod horou Le Morne

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
JW Marriott Mauritius Resort

Pro hotel JW Marriott Mauritius Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu JW Marriott Mauritius Resort.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Osobne
sme
bývali

Hotel JW Marriott Mauritius Resort *****

Hodnotenie 9.6 Hodnotilo 23 klientov
Detailné hodnotenie
Lokalita Maurícius, Le Morne | Zobraziť mapu
Strava Raňajky, Polpenzia, Plná penzia | Viac o gastronómii
Typy špecialistov Luxusné suity pri pláži Vlastné kino a knižnica Prvotriedny servis

Popis hotela JW Marriott Mauritius Resort ***** Maurícius

Vitajte na najlepšej adrese ostrova Mauricius. Preslávený rezort JW Marriott sa tu vypína nad tyrkysovou lagúnou obmývajúcou výbežok ostrova, ktorý sa právom prezýva „Klenot Indického oceánu“. Hotel sa nachádza v čarovnej oblasti, ktorej dominuje hora Le Morne patriaca k svetovému dedičstvu UNESCO.

Hovorí sa, že naša budúcnosť je v minulosti. Súčasné rezorty a hotely JW Marriott v priebehu histórie vítali kráľa, kráľovné i skúsených cestovateľov, ktorí sa nechali zlákať prísľubom nezabudnuteľných zážitkov, tak typických pre JW Marriott. Táto tradícia teraz dorazila aj na Maurícius. Ponorte sa do sveta tropickej krásy, diskrétneho servisu a spomienok, ktoré vo vás zostanú po celý život.

Značka JW Marriott má dlhoročnú skúsenosť s poskytovaním kvalitných služieb pri zachovaní úplného súkromia klienta. Pre každú kategóriu izby je vám k dispozícii po celý pobyt diskrétny a ochotný komorník.

Zobraziť viac  Mám záujem o hotel

Naše odporúčanie k JW Marriott Mauritius Resort

Perfektný servis dotiahnutý do posledného detailu - taký je hotel JW Marriott na Mauríciu. Vyznačuje sa nádhernou plážou s veľmi pekným kúpaním a šnorchlovaním a gastronómiou na tej najvyššej úrovni.

Rezort je vhodný najmä pre dvojice, ideálny na konanie svadieb. Svadobná koordinátorka je skvelá a splní novomanželom všetky priania.

Rodiny s deťmi môžu využiť služby detského klubu, ale aj špeciálny program pre staršie deti a teenager club s vlastnou kino sálou.

Väčšina izieb disponuje výhľadom na oceán a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti pláže.

V interiéroch hotela sa mieša koloniálna noblesa s modernou eleganciou. Nielen vďaka tomuto štýlu si tu budete pripadať takmer ako na zámku. K umocneniu pocitu výnimočnosti prispieva aj gurmánsky zážitok vďaka pokrmom v indickom, ázijskom, francúzsko-maurícijskom štýle či čerstvým grilovaným rybám a morským plodom v jednej z piatich reštaurácií.

Počas pobytu rozhodne nevynechajte prepychové hotelové kúpele Iridum Spa s veľkorysými apartmánmi, kde si môžete byť istí úplným súkromím.

Západ slnka si vychutnajte na belostnej pláži v hudobnom sprievode, ktorý dokresľuje svojimi tónmi kúzlo okamihu.

2024
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Video hotela

Ponuka izieb

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite sú základnou kategóriou ubytovania a sú umiestnené na prízemí alebo prvom poschodí s výhľadom do záhrady...

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite sú umiestnené na prízemí alebo na prvom poschodí s čiastočným výhľadom na more. 73 izieb je vybavených priestrannou manželskou posteľou, 9 izieb dvoma oddelenými posteľami...

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite sa nachádza na prvom poschodí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán...

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite sa nachádza na prízemí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán...

Gastronómia a hotelové reštaurácie

JW Marriott je zdrojom potešenia pre všetkých gurmánov, ktorí na Maurícius prileteli za kulinárskymi zážitkami. Päť reštaurácií vám predstaví množstvo gastronomických vplyvov, ktoré sem cez Indický oceán dorazili. Hostia sú pozývaní k ochutnávkovej ceste naprieč reštauráciami, ktoré ponúkajú francúzsku a maurícijskú kuchyňu, ale aj korenené indické jedlá, arómu juhovýchodnej Ázie alebo jednoduchú sviežosť japonskej gastronómie.

 

Le Manoir Dining Room symbolizuje súkromnú jedáleň v koloniálnej ére. Hlavnou ingredienciou tejto reštaurácie sú tradície. Vychutnať si tak tu môžete tradičné maurícijské pokrmy zmiešané s francúzskou kuchyňou. Raňajky, ktoré sa podávajú od 6:30 do 11:00, sú medzinárodné v bufetovom štýle. Večera sa servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tematické večere sú formou bufetu.

To najlepšie z Indie prináša reštaurácia Simply India. Jedná sa o modernú interpretáciu autentickej indickej kuchyne.

Kuchári v reštaurácii Simply India varia tradičné pokrmy zo všetkých regiónov krajiny a pridávajú elegantné prvky, aby vás poslali na kulinársku cestu naprieč Indiou. Reštaurácia je otvorená na večere od 18:30 do 22:00.

The Boathouse Grill & Bar umožňuje elegantný gurmánsky zážitok priamo na pobreží. Šumí tu šampanské a voňajú grilované krevety. Môžete jesť s nohami zaborenými v piesku a vychutnávať si sladké slnečné lúče. Večery sú tu veľmi romantické. Vychutnať si tu môžete obedy od 12:00 do 15:30 a večere od 18:30 do 22:00.

Ázijskou kuchyňou sa inšpiruje Floating Market. Na lístku nájdete starostlivo vybranú zmes thajských, malajzijských, vietnamských, indonézskych a singapurských chutí. Podávajú sa tu večere od 18:30 do 22:30.

Máte chuť na sushi alebo špeciality z čerstvých darov mora? Vydajte sa do reštaurácie Atsuko, ktorej názov sa dá preložiť ako pocity pokoja, uvoľnenia a tepla. Presne tak sa totiž budete cítiť po jej navštívení. Pod taktovkou ázijského šéfkuchára tu vznikajú lahodné pokrmy ďalekého východu. Vychutnajte si tu večeru od 18:30 do 22:30. Táto reštaurácia je za príplatok extra s 25% zľavou pre hostí hotela na vybrané pokrmy.

Každá z reštaurácií je otvorená 5 dní v týždni, jednotivé dni sa striedajú.

Na prianie si môžete objednať súkromnú tabuľu s kulinárskou show od šéfkuchára, popoludňajší čajový rituál či ochutnávku šampanského pri západe slnka.

Za skvelými drinkami si zájdite do Le Morne Lounge. Hlavný bar sa nachádza v Manor House a ponúka výhľad na bazén. Večer si tu môžete vychutnať lahodné koktaily, barové občerstvenie a užiť si živú zábavu. Počas dňa zostáva pokojným útočiskom na relaxáciu. Dôraz je tu kladený na dokonalosť liehovín a vintage whisky. Bar je otvorený od 8:00 do 12:00.

V súvislosti s aktuálnou situáciou rezort dbá na vysoké hygienické štandardy, preto v reštauráciách nájdete digitálne menu s QR kódmi či dezinfekčné prostriedky pri každom vstupe.

V cestovnej kancelárii Modrý Maurícius Vám zájazd pripravíme na kľúč

 

Odlety sú možné z Prahy alebo Viedne každý deň. Lietame luxusnými lietadlami Emirates. Dĺžka Vášho pobytu môže byť ľubovoľná. Môžete si vybrať typ izby alebo formu stravovania. Maurícius sme opakovane navštívili a poskytneme Vám osobné rady. Je špecializáciou českej cestovnej kancelárie Modrý Maurícius s.r.o. Hotel, transfer a ďalšie služby pre Vás objednávame priamo na Mauríciu. S miestnou cestovnou kanceláriou Emotions s dlhoročnými skúsenosťami a najširším portfóliom služieb priamo spolupracujeme. Pri pobyte na ostrove sa o Vás bude starať český reprezentant. Služby pre Vás nekupujeme v nemeckej cestovnej kancelárii a pri cestovaní nebudete členmi žiadnej skupiny. Pokiaľ by ste potrebovali akúkoľvek zmenu v zájazde, tak priamo my Vám všetko na Mauríciu vybavíme, rýchlo a operatívne. Postaráme sa o vás.

Modrý Mauricius vyberá do svojej ponuky hotely na základe osobnej skúsenosti a dlhoročnej spolupráce. Nesnažíme sa za každú cenu ponúkať to najlacnejšie. Nami ponúkané hotely vynikajú dobrým pomerom kvality a ceny s osobným prístupom hotelových zamestnancov ku klientom. Netrváme na luxuse, ale dbáme na to, aby ste dovolenku strávili v čistom prostredí a so servisom usmievavého a ochotného personálu. Pri výbere hotela pri Modrom Maurícii vždy uvidíte naše reálne fotky a videá z osobných návštev našich zamestnancov. S hotelovými reťazcami z našej ponuky spolupracujeme už mnoho rokov a do hotelov každoročne jazdíme na inšpekcie. Veľkú časť našej klientely tvoria zákazníci, ktorí sa do našich hotelov radi a opakovane vracajú. Navštívili sme aj jednoduché a lacné hotely na Mauríciu, v ktorých by sme nechceli sami tráviť dovolenku - preto ich neodporúčame ani Vám, našim zákazníkom. Vzhľadom na dlhú dĺžku letu a relatívne vysokú cenu letenky Vám neodporúčame vybrať si lacný hotel so zlou stravou.

Kategórie a vybavenosť izieb JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius Resort disponuje 172 krásne vybavenými izbami a suitami. Kto si zakladá na špeciálnom a priestrannom ubytovaní, nech využije možnosti perfektných víl s jednou až štyrmi spálňami. Každá miestnosť bola citlivo navrhnutá s myšlienkami na budúcnosť, ale s koreňmi v tradíciách s koloniálnou érou, ktorá tu zanechala významný odtlačok. Vlastná terasa alebo balkón umožňuje výhľad na biely piesok a na pokojné krištáľové vody Indického oceánu.

Štandardné vybavenie všetkých kategórií ubytovania zahŕňa:

certifikované pohodlné postele a pohovku

štýlovo zariadenú a vybavenú kúpeľňu (vaňa, sprcha, sušič vlasov)

priestrannú terasu/balkón

LED TV a DVD prehrávač

Wi-Fi a vysokorýchlostný internet, telefón

privátny minibar, fľaša vody zadarmo

zariadenie na prípravu kávy/čaja

butler servis

Ponuka izieb

Junior Suite (65 m²)

Junior Suite (65 m²) foto

Junior Suite sú základnou kategóriou ubytovania a sú umiestnené na prízemí alebo prvom poschodí s výhľadom do záhrady. 36 izieb je vybavených priestrannou manželskou posteľou, 2 izby dvoma oddelenými posteľami.

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite (65 m²)

Ocean Junior Suite sú umiestnené na prízemí alebo na prvom poschodí s čiastočným výhľadom na more. 73 izieb je vybavených priestrannou manželskou posteľou, 9 izieb dvoma oddelenými posteľami.

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²)

Beachfront Balcony Junior Suite (75 m²) foto

Beachfront Balcony Junior Suite sa nachádza na prvom poschodí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán. Všetkých 12 izieb Beachfront Balcony Junior Suite je vybavených manželskou posteľou a pohovkou.

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite (75 m²)

Beachfront Access Junior Suite sa nachádza na prízemí v blízkosti pláže a poskytuje prekrásne výhľady na oceán. Všetkých 12 izieb Beachfront Access Junior Suite je vybavených manželskou posteľou a pohovkou. Zdroj: https://www.deluxea.cz/mauricius/hotel-jw-marriott-mauritius/#pokoje

Manor House Spa Suite (146 - 214 m²)

Manor House Spa Suite (146 - 214 m²) foto

Manor House Spa Suites sa nachádza v hlavnej budove rezortu na prvom poschodí s výhľadom na oceán. Jedná sa o exkluzívnu suitu s možnosťou kúpeľných procedúr priamo na izbe. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Celkom hotel disponuje 7 izbami tejto kategórie. Všetky sú vybavené manželskou posteľou.

Beachfront Balcony Grand Suite ( 100 - 152 m²)

Beachfront Balcony Grand Suite ( 100 - 152 m²) foto

Beachfront Balcony Grand Suite Vás ohromí svojou rozľahlosťou. Ukrýva v sebe spálňu, obývaciu izbu, jedáleň a úchvatný balkón, na ktorom nájdete vonkajšiu pohovku, z ktorej budete môcť pozorovať lagúnu. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou.

Beachfront Access Grand Suite (100 - 152 m²)

Beachfront Access Grand Suite (100 - 152 m²)

Beachfront Access Grand Suite Vás ohromí svojou rozľahlosťou. Ukrýva v sebe spálňu, obývaciu izbu, jedáleň a úchvatnú terasu, kde nájdete vonkajšiu pohovku, z ktorej budete môcť pozorovať lagúnu. Izby sú navyše vybavené veľkou šatňou a kávovarom Illy. Nachádza sa na prízemí a je ich celkom 9.

Pláž a more

Biele piesky a tyrkysové more na Le Morne Beach v bezprostrednej blízkosti rezortu vytvára jedinečnú a kúzelnú atmosféru. Svojou atraktivitou dodávajú celému okoliu ten pravý glanc. Pobrežie je veľmi čisté a na dne sa len ojedinele vyskytne osamotený koral.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel JW Marriott nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy. Nachádza sa tu tzv. One Eye, čo je najznámejšie miesto na surfovanie.

Milovníci podmorského sveta a potápači si tu tiež nájdu svoje.

Online cena a slevy JW Marriott Mauritius Resort *****

Rýchla kalkulácia hotela

Odlet
Noci v hoteli
JW Marriott Mauritius Resort

Pro hotel JW Marriott Mauritius Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu JW Marriott Mauritius Resort.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.
Cena zájazdu
Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena zájazdu na
svadobnú cestu

Podrobnosti zájazdu
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsadenosť
Zahrňuje všetky poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti zájazdu

Cena zájezdu v EUR/osoba zahŕňa všetky aktuálne zľavy. Kliknutím na vybratý termín sa dostanete na detail ceny.

PŘÍLET ODLET
sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
pátek30.9.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny > -Najnižšia cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v EUR/osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Dítě do let
EUR/dítě
Najnižšia cena od 260 EUR / osoba, noc, v Junior Suite
v termíne od 08.05.2024 do 30.09.2024

Profi foto hotela JW Marriott Mauritius *****

Naše foto hotela JW Marriott Mauritius *****

Video

Gastronómia a hotelové reštaurácie JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott je zdrojom potešenia pre všetkých gurmánov, ktorí na Maurícius prileteli za kulinárskymi zážitkami. Päť reštaurácií vám predstaví množstvo gastronomických vplyvov, ktoré sem cez Indický oceán dorazili. Hostia sú pozývaní k ochutnávkovej ceste naprieč reštauráciami, ktoré ponúkajú francúzsku a maurícijskú kuchyňu, ale aj korenené indické jedlá, arómu juhovýchodnej Ázie alebo jednoduchú sviežosť japonskej gastronómie.

 

Le Manoir Dining Room symbolizuje súkromnú jedáleň v koloniálnej ére. Hlavnou ingredienciou tejto reštaurácie sú tradície. Vychutnať si tak tu môžete tradičné maurícijské pokrmy zmiešané s francúzskou kuchyňou. Raňajky, ktoré sa podávajú od 6:30 do 11:00, sú medzinárodné v bufetovom štýle. Večera sa servíruje od 18:30 do 22:00 a je formou a la carte, tematické večere sú formou bufetu.

To najlepšie z Indie prináša reštaurácia Simply India. Jedná sa o modernú interpretáciu autentickej indickej kuchyne.

Kuchári v reštaurácii Simply India varia tradičné pokrmy zo všetkých regiónov krajiny a pridávajú elegantné prvky, aby vás poslali na kulinársku cestu naprieč Indiou. Reštaurácia je otvorená na večere od 18:30 do 22:00.

The Boathouse Grill & Bar umožňuje elegantný gurmánsky zážitok priamo na pobreží. Šumí tu šampanské a voňajú grilované krevety. Môžete jesť s nohami zaborenými v piesku a vychutnávať si sladké slnečné lúče. Večery sú tu veľmi romantické. Vychutnať si tu môžete obedy od 12:00 do 15:30 a večere od 18:30 do 22:00.

Ázijskou kuchyňou sa inšpiruje Floating Market. Na lístku nájdete starostlivo vybranú zmes thajských, malajzijských, vietnamských, indonézskych a singapurských chutí. Podávajú sa tu večere od 18:30 do 22:30.

Máte chuť na sushi alebo špeciality z čerstvých darov mora? Vydajte sa do reštaurácie Atsuko, ktorej názov sa dá preložiť ako pocity pokoja, uvoľnenia a tepla. Presne tak sa totiž budete cítiť po jej navštívení. Pod taktovkou ázijského šéfkuchára tu vznikajú lahodné pokrmy ďalekého východu. Vychutnajte si tu večeru od 18:30 do 22:30. Táto reštaurácia je za príplatok extra s 25% zľavou pre hostí hotela na vybrané pokrmy.

Každá z reštaurácií je otvorená 5 dní v týždni, jednotivé dni sa striedajú.

Na prianie si môžete objednať súkromnú tabuľu s kulinárskou show od šéfkuchára, popoludňajší čajový rituál či ochutnávku šampanského pri západe slnka.

Za skvelými drinkami si zájdite do Le Morne Lounge. Hlavný bar sa nachádza v Manor House a ponúka výhľad na bazén. Večer si tu môžete vychutnať lahodné koktaily, barové občerstvenie a užiť si živú zábavu. Počas dňa zostáva pokojným útočiskom na relaxáciu. Dôraz je tu kladený na dokonalosť liehovín a vintage whisky. Bar je otvorený od 8:00 do 12:00.

V súvislosti s aktuálnou situáciou rezort dbá na vysoké hygienické štandardy, preto v reštauráciách nájdete digitálne menu s QR kódmi či dezinfekčné prostriedky pri každom vstupe.

Aktivity

2 bazény.

Kinosála s 32 sedadlami.

Knižnica s biliardom.

3 konferenčné miestnosti.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Modrý Maurícius poskytuje na ostrove Maurícius exkuzívne štyroch delegátov v češtine alebo slovenčine, ktorí na ostrove dlhodobo žijú. Pri svojom pobyte na Mauríciu nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Na osobnej schôdzke vo Vašom hoteli sa môžete pýtať na čokoľvek. Na delegáta dostanete jeho telefónne číslo na mobil alebo whatsap, ktoré môžete využiť v prípade núdze. Počas celej dovolenky sme pre Vás na telefóne 24 hodín denne aj my v cestovnej kancelárii. Môžete nás požiadať o asistenciu alebo iba poslať fotky, ako si užívate more či miestnu kuchyňu. Štandardné služby českého alebo slovenského delegáta sú len za malý príplatok. Delegát Vás môže sprevádzať aj na výletoch a prekladať do slovenčiny/češtiny, cena odráža dĺžku exkurzie. Viac o našich delegátoch nájdete tu. Sprievodcovia Emotions plynule hovoria česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francúzsky. Vodiči osobných áut plynulo ovládajú angličtinu a francúzštinu.

Od príletu na ostrov Maurícius sa o Vás bude starať naša partnerská cestovná kancelária EMOTIONS. Jej služby po prílete, počas pobytu a pred odletom zahŕňajú:

Privítanie pri prepážke našej partnerskej cestovnej kancelárie Emotions, ktorá sa nachádza priamo v budove letiska a je vždy vybavená ceduľkou s Vašimi menami a s logom MODRÝ MAURÍCIUS
Usmievavý tím delegátov v uniformách, ktorí Vám odovzdajú po slovensky písaný uvítací list, mapu ostrova a brožúrku s možnosťami výletov a exkurzií
Pomoc v prípade akéhokoľvek problému (napríklad poškodenie alebo oneskorenie batožiny)
Vodu alebo uvítací nápoj a malé miestne sladkosti
Krabičku maurícijského korenia ako suvenír
Portiera, ktorý Vám pomôže naložiť kufre do auta
Transfer priamo do hotela
Nové, klimatizované autá vybavené Wi-Fi pripojením
Ochotného vodiča, ktorý Vám v priebehu cesty do hotela odovzdá informácie o ostrove a možnostiach výletov
V prípade potreby asistenciu pri check-ine v hoteli
Schôdzku s českou delegátkou priamo v hoteli - väčšinou na druhý deň po prílete
Delegátku hovoriacu česky / slovensky na telefóne po celú dobu Vášho pobytu
Asistenciu pri odbavení počas odletu z Maurícia

Šport a wellness hotela JW Marriott Mauritius *****

Pre milovníkov športu je v rezorte k dispozícii moderne vybavené fitness centrum. Nájdete tu vybavenie, ktoré pomáha tvarovať telo, prebúdzať energiu aj posilňovať svaly. Profesionálni tréneri vám radi poradia! Ideálnym upokojením po hodine v posilňovni sú lekcie odpočinkovej jogy. Zahrať si môžete aj tenis.

Oblasť ostrova, na ktorej sa hotel St. Regis nachádza, je ideálnym miestom pre vodné športy, vlny oceánu tu schádzajú surferi a podmorský svet skúmajú potápači. Zadarmo môžete vyskúšať celú škálu nemotorizovaných vodných športov - windsurfing, vodné bicykle, prechádzky loďou s preskleným dnom, paddleboard, jazdu na kajaku. Za príplatok si nenechajte ujsť vodné lyže, výlety loďou či plavby na kamaráne.

Pokojné rozjímanie pri kompletnej starostlivosti vás čaká v SPA kúpeľoch Iridium. Tu sa zastaví čas. Oddať sa tu môžete masážam, rituálnej starostlivosti, vlasovej aj pleťovej kozmetike, zájsť do suny, pary, zrelaxovať unavené telo vo vírivke či na terase s úchvatným výhľadom.

Deti v hoteli JW Marriott Mauritius *****

St. Regis má pre Vaše deti pripravené nepreberné množstvo kreatívnych a zábavných aktivít v detskom klube The Kite Flyers Club otvorenom od 9:00 do 20:00, a to napríklad prechádzky po pobreží, tanec sega, zábavné varenie, lov krabov, výlety na člne s preskleným dňom, večerné opekanie marshmallow na pláži, maľovanie, hudobné hry a odpočinok pri filmoch. Určený je pre deti od 4 do 12 rokov, samostatný klub je tu k dispozícii aj pre tínedžerov.

Ak si chcete užiť nerušený večer, využite množnosť stráženia. Všetci hoteloví babysitéri majú nielen dostatok skúseností, ale aj zodpovedajúce pedagogické vzdelanie a kurz pediatrickej prvej pomoci. Môžete teda vyraziť na večeru alebo do baru s pocitom, že Vaše deti sú v bezpečných a kvalifikovaných rukách.

Svatební balíček „Svatba v ráji” JW Marriott Mauritius Resort

JW Marriott Mauritius Resort *****
JW Marriott Mauritius Resort *****, Maurícius

Prestížny hotel v koloniálnom štýle pod horou Le Morne

Svatební balíček Bride and Groom dream od 27 700 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - specializovaného svatebního koordinátora,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • – zajištění stolečku a židlí u obřadu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - láhev šumivého vína u obřadu
 • - romantická večeře pro dva
 • - romantickou službu rozestýlky s okvětními lístky růží
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Haven od 73 880 Kč podrobnosti
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (Místopřísežné prohlášení & Vrchní soud & Matrika),
 • - zajištění apostily na oddací list,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - při využití služeb české delegátky při překladu svatby je zahrnuta také asistence při schůzce se svatební koordinátorkou
 • - garanci jediné svatby v daný den,
 • - svatebního koordinátora,
 • - zajištění stolečku, židlí, koberce a krabičku na uchování prstenů při obřadu,
 • - svatební účes a make-up pro nevěstu (včetně zkoušky),
 • - romantická párová masáž,
 • - oddělený pokoj pro převlékání nevěsty ve svatební den (v závislosti na obsazenosti hotelu),
 • - žehlení svatebních oděvů,
 • - svatební oblouk
 • - dvě láhve šampaňského
 • - kytici pro nevěstu,
 • - svatební hostina na molu nebo na pláži
 • - svatební dort pro 2 osoby,
 • - romantickou snídani,
 • - romantickou službu rozestýlky s okvětními lístky růží
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Kadeřnické služby pro nevěstu včetně zkoušky 2 590 Kč
 • - Kytici pro družičku 1 640 Kč
 • - Make-up pro nevěstu včetně zkoušky 2 460 Kč
 • - Svatební dort 3 140 Kč
 • - Svatební slavobrána 4 090 Kč
 • - Tradiční show Sega (až 30 min) 21 550 Kč
 • - Videozáznam (cca 2-3 hod natáčení, záznam o délce 20 min) 23 190 Kč
 • - Živou hudbu (kytarista během obřadu, až 45 min) 6 550 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Doprava do hotela JW Marriott Mauritius Resort

Transfer z letiska do hotela The St. Regis trvá 1hod až 1hod10min.

Modrý Maurícius nabízí na ostrově Maurícius pro dopravu z letiště do hotelu klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, případně klimatizovaný bus/minibus (společně s dalšími turisty, může cestou zastavit až ve 3 hotelech).

Při dopravě autem se potkáte se svým řidičem u stánku místní cestovní kanceláře na letišti. Řidič Vám pomůže s kufry a v osobním autě Vás dopraví přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. pro SIM kartu nebo potřeby pro malé děti nebo focení), rád Vám vyhoví.

Pokud si zvolíte autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude o trochu delší kvůli pomalejšímu jízdě a zastávkám v jiných hotelech. Na zpáteční cestě na letiště autobusem budete odjíždět o něco dříve. V ceně dopravy osobním autem a autobusem není velký rozdíl.

Pokud se Vám zdá cena dopravy do hotelu vysoká, nemusíte si ji objednávat. Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít rovněž taxi. Pozor, od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči mívají zkušenosti, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - JW Marriott Mauritius Resort *****

Osobné poradenstvo pri Modrý Maurícius zájazde na Maurícius do hotela JW Marriott Mauritius Resort *****

V cestovní kanceláři Modrý Maurícius poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře Modrý Maurícius cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem JW Marriott Mauritius Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Mgr. Zuzana Zjavková
Posledná inšpekcia hotela
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recezie hotela JW Marriott Mauritius Resort *****

Factsheet

Letové spojenia na Maurícius

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.