Maurícius

Slovenská delegátka

Rýchla kalkulácia hotela

Maurícius
Odlet
Noci v hoteli
C Mauritius
Hotel

Pro hotel C Mauritius není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu C Mauritius.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
- EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Pre našich klientov ponúkame na Mauríciu exkluzívne služby česky hovoriacej delegátky. Pri svojich cestách teda nemusíte mať obavy z jazykovej bariéry. Delegátka je tu pre Vás, aby Vám zariadila výlety, zodpovedala všetky otázky a pomohla v ťažkostiach. Dokonale pozná skvele miestne prostredie, kutúru a zvyklosti. Prioritne pomôžu tým z Vás, ktorí budú mať zdravotný alebo iný problém. Delegátka navyše tlmočí pri svadobných obradoch a pomáha snúbencom s vybavovaním úradných formalít pred sobášom, takže ani jazyková bariéra počas svadby nie je problém.

Delegát ponúka tieto služby:

  • privítanie na letisku a sprievod do hotela (za príplatok. Štandardne Vás na letisku privíta anglicky hovoriaci reprezentant, ktorý Vás nasmeruje k transferu).
    informačné stretnutie v hoteli v českom jazyku (povinne započítané v každej našej kalkulácii zájazdu)
    sprievod na exkurziách a výletoch (za príplatok)
    pomoc v núdzi a pri zdravotných problémoch (pre všetkých našich klientov)
    tlmočenie pri svadobnom obrade a vybavovaní formalít na úradoch (6.800,-Kč/obrad) 
mauricius-novy-web-080.jpg 

Česká delegátka pri svadobnom obrade

Snúbencom, ktorí nehovoria po anglicky, pomôže delegátka pri príprave ich veľkého dňa. Bude asistovať pri vybavovaní všetkých potrebných svadobných dokumentov na miestnych úradoch a bude tiež prítomná pri samotnom obrade ako tlmočníčka a asistentka. Delegátky zažili svadbu na Mauríciu na vlastnej koži, keď si tu brali svojich mauricijských partnerov.

 

 

Cenník

Služby reprezentanta na ostrove Maurícius od miestnej cestovnej kancelárie Emotions:

Delegát na telefonu 0 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze. Bez schůzky v hotelu.
Delegát v angličtině 550 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s anglicky mluvícím representantem v hotelu.
Delegát v češtině 750 Kč přivítání na letišti v angličtině s předáním uvítacího dopisu v češtině a telefonním kontaktem na českou representantku pro případ nouze + schůzka s česky mluvícím representantem v hotelu.

 

Štandardné privítanie zahŕňa: privítanie na letisku delegátom Emotions, parfumované mydlo pre ženy (the smell sense), fľašu vody alebo „Eski“ (typický mauricijský nápoj pre dospelých), „Emotions detský balíček“ (omaľovánky, pastelky a sladkosti) pre deti 3– 7 rokov, informačné stretnutie na hoteli poskytované delegátkou, k dispozícii na telefóne 24h/7d, „Emotions“ podpora, k dispozícii 24h/7d, asistencia pri odlete v letiskovom termináli

VIP Concierge balíček zahŕňa: všetko čo zahŕňa štandardný balíček a navyše: malá fľaša vanilkového rumu pre mužov, bavlnený plážový odev pre ženy, šnorchlovacia výbava pre deti 8–16 rokov, miestny mobilný telefón s predregistrovaným telefónnym číslom a kreditom 200 rupií (len pre miestne hovory), Concierge vodič asistenciu, ktorý bude klientom nápomocný s formalitami po príchode do hotela, pamiatkovú knihu z ostrova Maurícius

Služby transfer v českom jazyku zahŕňajú: privítanie na letisku delegátom Emotions v českom jazyku, sprievod českého delegáta v transfere do hotela, asistenciu na telefóne v prípade núdze v slovenskom jazyku, a všetko čo zahŕňa štandardný balíček privítania

Služby informačné stretnutie v hoteli v českom jazyku zahŕňajú: Informačné stretnutie v hoteli s česky hovoriacim delegátom

Služby pri svadbe v českom jazyku zahŕňajú: Tlmočenie do češtiny pri vybavovaní formalít k svadobnému obradu v Port Louis, na miestnej matrike a ďalej pri samotnom svadobnom obrade.

 

Nikola -  česky hovoriaca delegátka Emotions

Dobrý deň, volám sa Nikola a na Mauríciu pôsobím ako hotelový reprezentant, sprievodkyňa a svadobná koordinátorka pre spoločnosť Emotion, najmä pre klientov cestovnej kancelárie Deluxea.

Cestovanie je neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Milujem objavovanie nových miest, kultúr a dobrodružstiev. Vďaka mojej spoločenskej povahe a záujmom, je moja práca mojím koníčkom. Veď predsa najlepšie môžeme robiť len to, čo skutočne milujeme.

Ostrov som prvýkrát navštívila v roku 2021 a hneď po pristátí som vedela, že sa tu určite zdržím. Magická atmosféra ostrova mi učarovala a hneď som začala ostrov dôkladne preskúmavať.

Každá časť ostrova má svoj osobitý charakter. Dopoludnia môžete stráviť mimo civilizácie v srdci ostrova, popoludní popíjať kávu v modernom nákupnom centre na severe a večer pozorovať romantický západ slnka na západe. Mix kultúr, chutí, farieb ... to je pre mňa Maurícius.

Mojím cieľom je, aby vaša dovolenka naplnila všetky vaše očakávania a odchádzali ste oddýchnutí, s množstvom nových zážitkov a pocitom, že sa sem ešte radi vrátite.

Teším sa na naše stretnutie. Nikola M.

delegatky-emo-001.jpeg 
 

 

Martina - česky hovoriaca delegátka Emotions

Volám sa Martina Ramdani a pracujem pre spoločnosť Emotions ako reprezentant cestovnej kancelárie Deluxea, svadobný prekladateľ a sprievodca.

Mojím najväčším koníčkom je cestovanie. Navštívila som viac ako 60 krajín a v zahraničí som pracovala s kolegami s viac ako 70 národnosťami.

Maurícius je pre mňa krajinou, kde sa cítim naozaj doma a niekoľko rokov tu už trvalo žijem.

Čím si ostrov získal moje srdce sú samozrejme krásna príroda a nádherné pláže, ale hlavne miestni obyvatelia, ktorí ma doteraz stále prekvapujú svojou srdečnosťou, ústretovosťou a toleranciou.

Maurícius je miesto, kde spolu pokojne môžu žiť obyvatelia rôznych národností, kultúr a náboženstiev – to sa odráža vo fungovaní celého ostrova a tiež miestnej kuchyni, kde sa tiež prelínajú hlavne prvky indickej, čínskej a tradičnej maurícijskej kuchyne. Jedlo tu je rozhodne gastronomický zážitok.

Svoju lásku k ostrovu, moje znalosti a skúsenosti veľmi rada zdieľam s klientmi. Prioritou je pre mňa osobný prístup, spokojnosť klientov a ich zážitok z dovolenky, ktorý častokrát prekoná všetky očakávania.

Práca s českými a slovenskými klientmi v našom malom raji je pre mňa prácou snov.

delegatky-emo-002.jpeg 
 

 

Simona - česky hovoriaca delegátka Emotions

Krásný deň z Maurícia! Volám sa Simona a na Mauríciu pracujem ako reprezentantka, sprievodkyňa a svadobná koordinátorka pre spoločnosť Emotions, ktorá je partnerskou spoločnosťou cestovnej kancelárie Deluxea.

Mojou vášňou je odjakživa cestovanie, poznávanie nových zvykov, kultúr a tiež práca s ľuďmi. Práca reprezentantky na Mauríciu je tak skvelou kombináciou všetkého, čo ma napĺňa a baví.

Spolupráca s Deluxea má ešte navyše tú výhodu, že sa môžem podieľať na svadbách našich klientov a byť tak súčasťou tých najkrajších momentov v ľudských životoch.

Keď som prvýkrát dorazila na tento krásny ostrov, netušila som, že mi tak prirastie k srdcu a budem tu chcieť zostať dlhšie, než bolo pôvodne v pláne. Dnes po viac ako roku na ostrove je Maurícius mojím domovom a teším sa na všetkých, ktorí sa sem za nami vydajú a kúsok Maurícia spoznajú na vlastnej koži.

Do skorého videnia, Simona.

 delegatky-emo-003.jpg
 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.