Maurícius

Slovenská delegátka

Rýchla kalkulácia hotela

Maurícius
Odlet
Noci v hoteli
Coin de Mire Attitude
Hotel

Pro hotel Coin de Mire Attitude není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Coin de Mire Attitude.

Typ izby
Strava

Letecká společnost
Bonus
CZK
EUR
Cena zájazdu
- EUR/osoba
Pôvodná cena
-EUR/osoba
Hotel,
- EUR/osoba- EUR/osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Dítě do let
EUR
Garancia najnižšej ceny
Transfer
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Český delegátDelegát      
- EUR/osoba
Akční sleva
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dospělý
EUR
Dítě 2 až 12 let
EUR
Dítě do 2 let
EUR
Cena platí v prípade voľných miest v najvýhodnejšej rezervačnej triede
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájazdu
EUR/dítě
Hotel,
- EUR/osoba
Transfer
- EUR/osoba
Český delegátDelegát
- EUR/osoba
Letenka od
- EUR/osoba
Počítame cenu Vášho zájazdu. Vyčkajte prosím.
Počítame cenu
Vášho zájazdu.
Vyčkajte prosím.

Ako jediná česká cestovná kancelária máme na Mauríciu exkluzívne pre našich klientov k dispozícii 4 česky hovoriace delegátky. Pri svojich cestách teda nemusíte mať obavy z jazykových bariér. Sprievodkyne sú tu pre Vás, aby zabezpečili výlety, odpovedali na všetky otázky a pomohli v ťažkostiach. Všetky štyri ženy výborne poznajú miestne prostredie, kultúru a zvyklosti. Prioritne pomôžu tým osobám, ktoré budú mať zdravotné alebo iné problémy. Pavla naviac tlmočí svadobné obrady a pomáha snúbencom pri vybavovaní úradných formalít pred sobášom.

 

Delegátky Pavla, Tereza, Míša a Mirka ponúkajú tieto služby:
- privítanie na letisku a sprievod do hotela (za príplatok. Štandardne Vás na letisku privíta anglicky hovoriacej representant, ktorý Vás nasmeruje k transferu),
- informačné stretnutia v hoteli v českom jazyku (povinne započítané v každej našej kalkulácii zájazdu),
- sprievod na exkurziách a výletoch (za príplatok 115 EUR / deň),
- pomoc v núdzi a pri zdravotných problémoch (pre všetkých našich klientov),
- tlmočenie pri svadobnom obrade a vybavovanie formalít na úradoch (za príplatok 6.800 Kč. / obrad)

 

Česká delegátka pri svadobnom obrade
Snúbencom, ktorí nehovoria po anglicky, pomôže delegátka pri príprave ich veľkého dňa. Bude asistovať pri vybavovaní všetkých potrebných svadobných dokumentov na miestnych úradoch a bude tiež prítomná pri samotnom obrade ako tlmočníčka a asistentka. Pavla aj Renáta zažili svadbu na Mauríciu na vlastnej koži, keď si tu brali svojich maurícijskych partnerov. 

 

Cenník
Služby reprezentanta na ostrove Maurícius od miestnej cestovnej kancelárie Emotions:

Standard privítanie - povinná položka 500, - Čk osoba resp. 0, - Čk / dieťa do 12-tich
VIP concierge balíček v angličtine 1.400, - Čk osoba resp. 0, - Čk / dieťa do 16-tich
Služby asistencia v českom jazyku 1.950, - Čk za rezerváciu (dvojicu, rodinu)
Služby transfer v českom jazyku 2.800, - Čk za rezerváciu (dvojicu, rodinu)
Služby pri svadbe v českom jazyku 6.800, - Čk za rezerváciu (dvojicu)

 

 

Štandardné privítanie zahŕňa: privítanie na letisku delegátom Emotions, parfumované mydlo pre ženy (the smell sense), fľašu vody alebo "Eski" (typický maurícijskom nápoj pre dospelých), "Emotions detský balíček" (maľovanky, pastelky a sladkosti) pre deti 3 - 7 rokov, informačné stretnutia na hoteli poskytované delegátkou, k dispozícii na telefóne 24h / 7d, "Emotions" podpora, k dispozícii 24h / 7d, asistencia pri odlete v letiskovom termináli.

VIP Concierge balík zahŕňa: všetko čo zahŕňa štandardný balíček a naviac: malá fľaša vanilkového rumu pre mužov, bavlnený plážový odev pre ženy, šnorchlovacia výbava pre deti 8-16 rokov, miestny mobilný telefón s predregistrovaným telefónnym číslom a kreditom 200 rupií (len pre miestne hovory), Concierge vodič asistenciu, ktorý bude klientom pomáhať s formalitami po príchode do hotela, pamiatkovú knihu z ostrova Maurícius.

Služby transfer v českom jazyku zahŕňajú: privítanie na letisku delegátom Emotions v českom jazyku, sprievod českého delegáta v transfere do hotela, asistenciu na telefóne v prípade núdze v českom jazyku, a všetko čo zahŕňa štandardný balíček na privítanie.

Služby informačné stretnutia v hoteli v českom jazyku zahŕňajú: Informačné stretnutie v hoteli s česky hovoriacim delegátom

Služby pri svadbe v českom jazyku zahŕňajú: Tlmočenie do češtiny pri vybavovaní formalít k svadobnému obradu v Port Louis, na miestnej matrike a ďalej pri samotnom svadobnom obrade.

 

 

Pavla Nem - česky hovoriaci delegátka

Česká sprievodkyňa a svadobná prekladateľka Pavla, ktorá hovorí plynule po česky aj anglicky, je na ostrove Maurícius k dispozícii len klientom našej cestovnej kancelárie. Už niekoľko rokov na ostrove žije, pozná teda perfektne miestne pomery, kultúru a zvyklosti. Pavla sa stará o klientov tráviaci dovolenku na severe a východe ostrova.

 

"Volám sa Pavla Nem, pracujem pre partnerskú cestovnú kanceláriu Emotions na ostrove Maurícius výhradne pre klientov cestovnej kancelárie Deluxea a mojím prvoradým úlohou je ich spokojnosť. Na ostrove žijem už niekoľko rokov a miestne prostredie som stihla dokonale poznať. Než som stihla spoznať krásy Maurícia, žila som viac ako päť rokov v Anglicku. Na Mauríciu ma očarila krásna príroda, pohostinnosť miestnych ľudí a jedinečné pláže.

Milujem tunajšiu prírodu a mojím veľkým koníčkom sú dlhé prechádzky so svojím psom, preto by som chcela klientom CK Deluxea ukázať čo najviac z maurícijskej prírody. Napríklad nezabudnuteľný je výšľap na horu Le Pouce, ktorá je vysoká 812 metrov a sú z nej nezabudnuteľné výhľady na severozápadné pobrežie ostrova. Bohužiaľ neprávom je v tieni toľko známej Le Morne na juhu ostrova.

Mojou celoživotnou vášňou sú konské dostihy. Myslím, že návšteva miestneho hypodromu Champ de Mars (druhé najstaršie závodisko na svete) v hlavnom meste Port Louis by nemala nikomu ujsť. Dostihy sú pre miestnych obyvateľov národný šport a väčšina ostrovanov rada vsádza. Hlavné dostihy sa konajú od mája do novembra.

Mám rada maurícijsou kuchyňu, ktorá je zmesou predovšetkým kreolskej, indickej a čínskej kuchyne. Na svoje si prídu hlavne milovníci kari a čili. Nezabudnuteľné sú malé obchodíky na rohu každej ulice s miestnymi pochúťkami samos (pečené alebo vyprážané pečivo plnené pikantné zmesou), gateaux pimet (tradičná maurícijský snack s chilli) a tiež roti s fazuľou a kari. Miestne reštaurácie ponúkajú širokú škálu rýb a plodov mora. Nikdy ma nesklame reštaurácie La Citronelle, kde majiteľ kupuje každé ráno čerstvé ryby a pripravuje z nich vynikajúci a chutné pokrmy."

 

 

Tereza Marisson Masková - česky hovoriaci delegátka
Volám sa Tereza Marisson Maskova a pochádzam z Bratislavy. Maurícius som si zamilovala už v roku 2008, kedy som ostrov dokonale spoznala za dva mesiace spoločne s ostrovom Rodrigues. Na Maurícius som sa vracala a trávila tú študijné prázdniny. Od ukončenia štúdia Sociológia v roku 2015 tu oficiálne žijem aj so svojím maurícijským manželom. Na Mauríciu milujem tú jeho všehochuť. Obrovská tolerancia ľudí, náboženstvo a etniká žijúce vedľa seba v harmónii.

Miestná kuchyňa, ktorá je zmesou svetových kuchýň a maurícijský štýl im dáva nový a často lepšie rozmer. Rozmanitá príroda, ako sú dychberúce vyhliadky, jedinečné vodopády a hory a v neposlednom rade nádherné pláže v tyrkysových lagúnach, ale aj divoké vlny indického oceánu, rozbíjajúcich sa o útesy. Nepreberné množstvo výletov, aktivít a športov, ktoré sa dajú tu podniknúť, od videnia prírodných úkazov, koloniálnych budov, špecifickej výroby rumu alebo čaju, cez prechádzky s levmi, jazdu na koni, plávanie s delfínmi, po treba kitesurfing, zipline, atď. Ako Češka tiež oceňujem aj veľmi dobré maurícijské pivo a ako novinku víno z litchi, ktoré i skúsených vinárov z Moravy prekvapí svojou chuťou. :)

Na svojej práci mám rada to, že môžem klientom ukázať to najkrajšie z Maurícia a dať im informácie, aby si sami mohli utvoriť obraz o tom, že Maurícius je raj vo všetkých smeroch a nie nadarmo hovorím, že celý svet by sa mohol od miestnych ľudí učiť tolerancii a žiť bez nadbytočného stresu. Tiež som rada, že môžem byť neustále v kontakte s ľuďmi z Českej republiky a Slovenska, ktorí aj veľa cestujú, takže sa veľa dozviem. Myslím, že je skvelé mať stále aktuálne informácie o svojej domovine aj preto, že sa každý rok snažím jazdiť za rodinou do Česka.

Ďalšie čo mám na svojej práci rada, je byť súčasťou svadobných obradov na Mauríciu. Niekto si myslí, že to nie je správne byť v tak dôležitý deň ďaleko od svojej rodiny. Ja si však myslím, že svadba má byť predovšetkým o tých snúbencoch a majú si to užiť naplno. Táto časť mojej práce je nabitá tými najkrajšími emóciami a miestne hotely sú k tomu tak perfektne prispôsobené, že klienti nemusia riešiť nič viac, než to že jsu spolu a že si to potvrdia manželským sľubom práve tu v Raji.

Moje koníčky sú predovšetkým šport (jazda na koni, hiking, adernalinové a vodné športy), cestovanie, čítanie, sociológia a sprievodníctvo. Dúfam, že budeme mať spoločne príležitosť sa stretnúť na ostrove, ktorý si tak zamilujete, že sa budete chcieť čo najskôr vrátiť.

 

Tereza

 

 

Mirka Francois
Volám sa Mirka Francois a pochádzam zo Slovenska, z Bratislavy. Pred tým ako som navštívila Maurícius som bola finančná účtovníčka v IBM a pred tým som strávila 2 roky v USA. Na Maurícius som prvý krát prišla v roku 2007, keď som sa zoznámila s mojím prvým maurícijskými manželom. Od roku 2008 som na Mauríciu žila a pracovala na trvalý pracovný pomer pre DMC Solis Inian Ocean, až do roku 2015. Bola som ich prvá slovenský hotelová reprezentatka. V rámci Solis Indian Ocean som zaučila do turizmu aj zopár ďalších Slovákov a Čechov.

V roku 2016 som sa po rozvode opäť vydala za mojho druhého maurícijského manžela a narodila sa nám dcérka Olívia s ktorou som dodnes na materskej dovolenke.

Plánujem zacať pracovať pre DMC Emotion od januára 2019 hlavne svadby, informačné stretnutia a transfery pre západnú a južnú časť ostrova. Zo začiatku nebudem poskytovať sprievodcovské služby z rodinných dôvodov. 

Maurícius je ostrov s veľmi príjemnou klímou plný farieb a vôní. Pre mňa zmena profesie z účtovníctva do turizmu bola veľmi pozitívna. Oceňujem možnosť stráviť deň vonku a v príjemnom prostredí. Svadobné obrady sú moje obzvlášť obľúbené s romantickou atmosférou. Nevesty sú vždy krásne a počasie vo veľkej väčšine praje s nezabudnuteľným západom slnka. Samotný obrad nie je zdĺhavý a má osobný charakter pre svadobný pár.

Na Mauríciu oceňujem krásne pláže s dobrým prístupom do vody, s korálovým útesom a príjemnou teplotou vody. Výborné pre menšie deti keďže nie su veľké vlny a majú mierny pieskový prístup do vody. Príjemná pešia turistika do národného parku a výstupy na pohoria sú moje obľúbené aktivity. Charakter krajiny sa podľa obdobia mení. Obľubujem letné obdobia, keď má ostov viac farieb a kvitnú stromy Jacarodna a Flamboyand. V tomto období si prídem na svoje aj čo sa týka tropického ovocia. Milujem mangy a litchi.

Moje osobné záľluby sú moja rodina. Mám dcérku Olíviu, ktorá má obšťastňuje aj zamestnáva už skoro 3 roky. Manžel pracuje s koňmi a máme zopár koní a poníkov u svokrovcov a v manželovej stajni, čím sú kone veľkou súčasťou našej rodiny. Bývajú vo Flic en Flac, blízko pláže a plávanie tiez zahŕňujem do našich obľúbených denných aktivít.

Na Mauríciu je úžasná rozmanitosť pre rozličné aktitviy a to je veľká predosť tejto inak pokojnej exkluzívnej tropickej destinácie. Nedá sa tu nudiť. Možnosť zahrať si golf, ísť na turistiku, zajazdiť si na štvorkolkách alebo vyskúšať vodné aktivity, rybolov, potápanie, výlet katamaranom či prelet nad ostrovom vo vrtuľníku. Milovníci zvierat maju možnosť vidieť veľryby, delfíny či seychelské korytnačky alebo krokodíly. Aj gurmáni a labužníci si prídu na svoje. Výborná destinácia na morské plody a čerstvé ryby ale aj maurícijská kuchyňa - fúzia indickej, čínskej a európskej plná vôní korenín stojí za vyskúšanie. Vitajte na Mauríciu.

 

Mirka

 

 

Michaela Štěpková Perumal
Volám sa Michaela Štěpková Perumal a pochádzam z Písku. V roku 2016 som usúdila, že v živote potrebujem ďalšiu razantnejšiu zmenu a tak sme sa spoločne s priateľom a dcérou odsťahovali na Maurícius za rodinou priateľa. Na Mauríciu som nikdy pred tým nebola, vôbec som netušila do čoho idem. Všetci mi hovorili, že je to raj na zemi a tak som zavelila - sťahujeme sa. Úprimne, na začiatku to bol celkom šok. Iná kultúra, iné zvyky, iná kuchyňa. Dnes môžem povedať, že mám Maurícius veľmi rada a ten hlavný dôvod sú: miestni ústretoví ľudia, nádherná krajina, stále teplo, skvelé jedlo, stále čerstvé zelenina a more.

A čo by som Vám odporučila navštíviť? Ak ste milovníkmi zvierat určite si choďte zaplávať s delfínmi na západ ostrova. Je to nezabudnuteľný zážitok. Ak máte radi niečo neobvyklé a ste gurmáni, určite nesmiete minúť Takamaka-Lici vinotéku. Ak máte radi dobrodružstvo ako ja, tak by som Vám odporučil let helikoptérou na podmorské vodopády. Verte mi, ten zážitok za to stojí!

Budem sa tešiť na naše skoré videnie.

 

Miša.

 

 

Destinácie sme precestovali. Poskytneme Vám osobné rady.